12 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN Willem Teunis Hoogerdijk Maria Cornelia Hillebrand D. Storm Josina Knoester- Buijs Weïel Sdskes - WJevel i Archipel Merel Idskes Pieternella Marigje Kant-Blokland Vrij plotseling is overleden onze zus, schoonzus en tante partner van Goes, 18 januari 1935 - Tilburg, f 5 juni 2021 C.M. Hillebrand 'in herinnering' M.L. Bosma - Hillebrand en M. Bosma P.J. v.d. Guchte - Hillebrand en J.W. v.d. Guchte M.J. Hillebrand 'in herinnering' E. Hillebrand A. J. Wagenaar-Hillebrand en M.I. Wagenaar 'in herinnering' Neven en nichten H. Jonker Het afscheid heeft plaatsgevonden op 12 juni jl. te Nieuwkuijk. Nieuw- en Sint Joosland, 13 juni 2021 Plotseling is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Lid in de Orde van Oranje-Nassau sinds 1977 weduwe van Roelof Idskes Onstwedde, 25 september 1937 Vlissingen, 12 juni 2021 Anita en Dick Correspondentieadres Hans Lipperheystraat 20 4336 DC Middelburg Indien u graag het afscheid bij zou willen wonen kunt u contact opnemen met Jet: jetidskes@gmail.com Hans Keijmel Wij zijn verdrietig dat ons oud-bestuurslid, moeder van een van onze leden, is overleden. Onze gedachten gaan uit naar de nabestaanden. VAV Accordeola - Nellie - dinsdag 15 juni 2021 PM Toch nog onverwachts is vredig ingeslapen mijn lieve man, onze vader en opa Lid in de Orde van Oranje-Nassau 21 oktober 1940 113 juni 2021 Jean Hoogerdijk-Shaw Meivin en Radha Micha Ingrid en Ben Zangvogelstraat 29 4451 CD Heinkenszand Wim wordt in besloten kring gecremeerd. Leg maar stil je hand in Zijn handen, zeg maar stil Amen opZijn woord. Op de weg naar hemelse landen, naar de stad met gouden poorti Wij geven u verdrietig, maar dankbaar voor haar leven, kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder Sint Laurens 7 september 1939 Aagtekerke 11 juni 2021 Aagtekerke Maarten Knoester Zoutelande Laurens Knoester en Cathelijne Hoogendoorn Den Haag Vincent Knoester De afscheidsdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden op donderdag 17 juni. De dienst is mee te beluisteren vanaf 13.00 uur via www.kerkomroep.nl Aagtekerke - Domburg Prelaatweg 5,4363 NB Aagtekerke Bart Roel Jayden Jet en Nils Ruben, Eva, Lars, Britt c u i Scholen We zijn verdrietig, geschokt en ontdaan door het overlijden van Hans was tot voor kort medewerker bestuurskantoor en voormalig directeur op o.a. basisscholen 't Vierschip en Uilenburch. Zijn gedrevenheid, enthousiasme en creativiteit zal een inspiratie blijven voor ons allemaal. We leven intens mee met Els, zijn vrouw én leerkracht op Het Element, zijn kinderen en kleinkinderen en wensen hen veel kracht en sterkte voor nu en de toekomst. Bestuur medewerkers bestuurskantoor, collega's basisschool Het Element 't Vierschip, directies medewerkers Archipelscholen 'Verlies brengt aan het licht wat voor ons van waarde is.' Ze verlaat diegenen die ze liefhad om te zijn bij diegene die ze het meest heeft gemist sinds 6 februari 2015 weduwe van Piet Kant Giessen-Nieuwkerk 27 september 1950 t Middelburg 11 juni 2021 Vlissingen: Sandra en Jan Goedhart-Kant Saona en Kevin Jairo en Lisa Faith Oost-Souburg: Merel en Mare Schaap-Kant Nikki Cas Correspondentieadres: Wickenburg 23 4385 HR Vlissingen Gezien de huidige omstandigheden zal de uitvaart in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 40