T 8 FAMILIEBERICHTEN Ronald Omèr Verdoom Cornelia Adriana Baronner - Krijgsman OVERLEDEN Franz Werner Büchner Henk van Waarde Johannes Pieter Keijmel to Hans Keijmel Hans C Het maakt ons stil en verdrietig zo plotseling afscheid te hebben moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Ronnie Oost- en West-Souburg f Middelburg 1 augustus 1960 4 juni 2021 Familie Verdoorn Correspondentieadres: Willem de Zwijgerlaan 54 4532 BD Terneuzen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgebonden. Tot ons groot verdriet is, na een kort ziekbed, van ons weggenomen onze altijd opgewekte, positieve en geliefde zoon, broer, zwager en oom in de leeftijd van 70 jaar. George de Waele echtgenoot van Corrie de Vries Wij wensen Corrie en de kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij dit verlies. Hectorf en Julma de Waele- de Gronckel Guust en Annemieke Paul en Tiny Emmy en Jan Mauricet en Edith Peter en Karin Neven en nichten Koewacht, 12-6-2021 Vol genegenheid denken we terug aan onze hartelijke, enthousiaste buurvrouw Margriet Alkemade - Steunenberg We wensen Rik en de (klein-)kinderen Kracht toe om dit verlies te dragen. Bennie en Annetta Poppe Hoe zal het zijn, als er voor eeuwig Shalom is... Omringd door liefde is in alle rust overleden onze lieve moeder, oma en opperoma Corrie sinds 18 november 2018 weduwe van Hendrik Willem Baronner. 's-Gravenhage Vlissingen 5 april 1925 10 juni 2021 Inez Baronner Margriet Kingmans Jan en Willeke Baronner - Scheurwater Marjolein Baronner - Pieterse (in herinnering) Peter en Evelien Jolanda en Maarten Henriette en Hans van Vuure - Baronner Annelies en Joris, Dex, Tygo Irene Sjoerd en Bing Hilde Baronner en Jeannot Bruggeling 10 juni 2021 Koninginnelaan 6,4335 BC Middelburg De begrafenis zal in besloten familiekring plaatsvinden op woensdag 16 juni op de Algemene Begraafplaats te Middelburg. Het is mogelijk de uitvaart vanaf 13:50 uur online middels een live-stream te volgen via: https://start.memoriam.tv/4NFN-F73S Hans maandag 14 juni 2021 Enige algemene kennisgeving Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve zorgzame man, vader, schoonvader, opa, broer en schoonbroer echtgenoot van Suzanna Pieternella Janssen 16 - 06 -1947 11 - 06 - 2021 Kirrweiler (D) Hulst Hulst: Suzan Büchner-Janssen Kinderen en kleinkinderen Familie Büchner Familie Janssen Hulst, 12 juni 2021. Korte Bellingstraat 6a, 4561 EG De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatshebben. Er is schriftelijk gelegenheid tot condoleren of via: www.degeslooteneboom.nl/online-livedienst~ condoleanceregister Verdrietig zijn wij dat onverwacht is overleden mijn schoonzoon, onze zwager en oom We wensen Corry, de kinderen en kleinkinderen alle sterkte toe met dit verlies Domburg: P.C. Verkeste- van Lare Joh. Verkeste (in herinnering) Aardenburg: Serooskerke(W): Oost-Souburg: Koudekerke: Izaak en Liliane Alie Nel en John Evelien en Paul Neven en nichtje Simniapad 1, kamer 13 4357 HJ Domburg ZV Als ik dood ga, huil maarniet Ik ben niet echt dood moet je weten Het is maar een lichaam dat ik achterliet Dood ben ik pas als jij me bent vergeten. Wij zijn verdrietig omdat we veel te snel en veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn maatje, onze creatieve (schoon)vader, onze lieve en trotse opa, mijn zorgzame zoon en mijn muzikale broer Grijpskerke Vlissingen 12 december 1954 12 juni 2021 Els Keijmel - Kasse Steven en Cora Keijmel Levi, Boaz Wouter en Judith Keijmel Boris Christophe Morel en Helen Heeres Nathan J.P. Keijmel Paulien Keijmel De afscheidsdienst zal, vanwege de huidige omstandigheden, in besloten kring plaatsvinden op donderdag 17 juni. De dienst is te volgen vanaf 11.00 uurviawww.deuitvaartlive.nl/hanskeijmel. Er is gelegenheid om thuis afscheid te nemen van Hans op dinsdagavond 15 juni tussen 19.00 en 20.00 uur. Onze grote dank gaat uit naar alle zorgprofessionals en vrijwilligers voor de liefdevolle en deskundige zorg en begeleiding. Correspondentieadres: Noordweg 473, 4333 KE Middelburg Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Bram en Ina Kasse Onno en Lydia Diranda en Peter Anke Kasse Youri en Marina Femke en Evan Ko t en Tess Kasse Mandy en Dominique John en Elien Kasse Daimen en Floortje Owen Zo snelzo onwerkelijkzo STIL Wij zijn verdrietig en gaan je erg missen, maar je reist altijd met ons mee. Cees en Marian

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 51