V O 9 Franz Werner Büchner Miep Huiszoon-den Hollander Diny van den Driest DANKBETUIGING Corné Franse Tot ons groot verdriet is, na een kort ziekbed, van ons weggenomen onze altijd opgewekte, positieve en geliefde zoon, broer, zwager en oom in de leeftijd van 70 jaar. George de Waele echtgenoot van Corrie de Vries Wij wensen Corrie en de kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij dit verlies. Hectorf en Julma de Waele- de Gronckel Guust en Annemieke Paul en Tiny Emmy en Jan Mauricet en Edith Peter en Karin Neven en nichten Koewacht, 12-6-2021 Als het leven niet meer gaat zoals gehoopt Als je veel wordt ontnomen Als je moet toelaten dat een ander je verzorgt Als het leven niet meer jouw leven is Dan komt de tijd dat het einde goed is In liefde hebben wij los moeten laten, mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, onze trotse oma en overoma echtgenote van Cor Huiszoon Middelburg, t Oost Souburg, 8 januari 1934 11 juni 2021 Cor Wilma Tonny Talitha Roland Lynn, Daley Maikel Jolanda Sjaak Jenny &Myron Jivan Kevin Yvonne Correspondentieadres: H. Jobse uitvaartverzorging T.a.v. familie Huiszoon-den Hollander Postbus 8046 4330 EA Middelburg Het afscheid van Miep zal in besloten kring plaatsvinden. Met dank voor de liefdevolle verzorging van Miep, door het verzorgend personeel van SVRZ Ambachtsveld nr. 33 maandag 14 juni 2021 PM Afgelopen vrijdag ontvingen wij het bericht, dat onze geachte vrijwilligster na een kort ziekbed is overleden. In haar verliezen wij een lid van onze commissie van het eerste uur. Ruim 30 jaar heeft zij met veel enthousiasme haar deelname geleverd aan de kerkdiensten in de Zoute Viever te Oost Souburg. We bidden haar man, familie en vrienden Gods kracht toe. Commissie kerkdiensten Zoute Viever Voorzitter D.G. Murre Secretaris E. van Bemmel Enige algemene kennisgeving Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve zorgzame man, vader, schoonvader, opa, broer en schoonbroer echtgenoot van Suzanna Pieternella Janssen 16 - 06 -1947 111 - 06 - 2021 Kirrweiler (D) Hulst Hulst: Suzan Büchner-Janssen Kinderen en kleinkinderen Familie Büchner Familie Janssen Hulst, 12 juni 2021. Korte Bellingstraat 6a, 4561 EG De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatshebben. Er is schriftelijk gelegenheid tot condoleren of via: www.degeslooteneboom.nl/online-livedienst~ condoleanceregister COLOFON i familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 Woorden schieten te kort, maar weet dat alle berichten ons een grote troost en steun zijn. Monique Fedde en Karin Ludo Benthe Goes, 14 juni 2021 Wij willen iedereen bedanken voor het hartverwarmende medeleven, dat wij als familie ontvingen tijdens de ziekte en het overlijden van

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 29