'Ineens word je ingehaald door een andere ramp' De kleine Parade BIJPRATEN 'Hoe onderhoud je je relaties op een manier die iedereen past? Corona zet die onder spanning, omdat we verschillend denken over vaccins, en over hoeveel contact je kunt hebben. Jouw gedrag kan grote gevolgen hebben voor anderen, dus zit iedereen elkaar voortdurend te beoordelen. Fascinerend! Dat merk ik ook in mijn eigen omgeving. Mijn familie is relaxed, ik ben voorzichtig, mijn vriend nog meer. En dan merk ik dat je je moet aanpassen aan degene die het bangst is.' 'Het zat al langer in mijn hoofd. Het weer verandert, er zijn plotse ling andere insecten, er is een verlies van het gevoel van veilig heid. Bruno is bezig zich voor te bereiden op de zeespiegelstijging. Daarom haalt hij Loes over om op een schip gaan te gaan wonen en legt hij voorraden aan. En toen kwam corona. Ik vind het interes sant dat je je kunt voorbereiden op een ramp, om te worden ingehaald door een andere ramp waar je geen antwoord op hebt.' De golf, Prometheus 12,50 MEZZA 9 Theaterfestival De Parade, dat dit jaar z'n 30ste verjaar dag viert, laat zich niet tegenhouden door het coronavirus. Een XS-versie van het bekende theater- feest (je koopt een kaartje voor twee voorstellingen, waar je van geniet terwijl je lekker aan een tafeltje zit te eten) reist vanaf 18 juni langs Eindhoven, Den Haag, Utrecht, Amsterdam en Rotterdam. Met onder anderen Ellen ten Damme, het Zuidelijk Toneel en Lucky Fonz III. deparade.nl Van FRANCA TREUR (41) verscheen onlangs De golf, waarin de hoofd personen Bruno en Loes worstelen met de probemen van nu. Vanwege de stijgende zeespiegel kopen ze alvast een varend woonschip. Wat is volgens jou de uitdaging van deze tijd? In De golf is dat Bruno. Bracht corona je ook op het verhaal van Bruno en Loes?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 97