24 Spannend leven Naeeda Aurangzeb Pussycat ONTSNAPT AAN KEUZESTRESS 'Het was verfrissend simpelweg geen keuze meer te hebben' 'Jezelf een lafaard noemen is moedig' Nieuwbouwhuizen zijn verrassingseieren. Afgelopen week was ik in mijn huis in wording. Tot mijn verbazing was de badkamer al soort van af. Er hing zowaar een ladenkast onder de wasbak. Toen ik jaren geleden tekende voor het project had ik losjes wat uitge zocht. Losjes, want aanpassen kon altijd nog. Maar het leven was sneller dan ik en toen zat ik vast aan de kast. Een mokka ding. Het kon misschien mooier, en het kon zeker weten een stuk lelijker. Ik was vooral blij dat-ie hing. 41 Puzzels In deze Mezza schrijft studieadviseur Katja Teunissen over haar ervaringen met studenten. Mijmeringen zijn het, die mij stuk voor stuk naar uithoeken van mijn herinneringen brengen. Mooi meedenk- lezen. Over spannend leven, over verveling. En over keuzestress. Over het verschil tussen mensen die de allerbeste keuze willen en mensen die genoegen nemen met 'goed genoeg'. De eerste groep heeft meer stress, de tweede groep is gelukkiger. Door mijn mokka-moment ben ik geheel onbedoeld in groep twee beland. En daar blijf ik lekker nog even zitten. 'Dan zeggen ze: jullie houden zo van blingbling, hè?' Wereldhit Mississippi bracht Limburgse groep niet alleen roem Waarom zo'n lang verhaal over een kast? Het leerde me dat het verfrissend was simpelweg geen keuze meer te hebben. Verfrissend voor iemand die, rondreizend in kustplaatsen, ook in de bloedhitte met alle plezier vier appartementen inspecteert alvorens neer te strijken bij wat écht de allerbeste plek lijkt. En dat voor maar een paar dagen. MEZZA 3 4 Mijn weekend 7 Heleen van Royen 8 Zin in 11 Egbert Jan 12 Interview MartSmeets 19 Geld Geluk 34 Het bromvliegeffect 36 Boeken Lex Boon 38 Nu lezen 39 Mijn boek Kathelijn Hulshof 40 BV De Liefde 45 Joost mag 't weten 46 Hemd van het lijf Julius Jaspers COLOFON Chef Mezza Sara van Gorp Art director Henk Marseille Redactie Charlotte van Genderen, Jolanda van der Ploeg (frl), Ruud Roodhorst, Mark Roos (chef) Vormgeving Coby Joustra (frl), Sasja Kooistra Beeldredacteur Marcel Wagenaar REAGEREN? mezza@dpgmedia.nl Volg ons op Facebook, Instagram en Twitter Sara van Gorp (47) Chef Mezza en moeder van (k, tNee zonen van 6 en 11.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 91