A 18 FAMILIEBERICHTEN Rinus Boudens Gertrud Minderhoud-Kremeier Trudy Wattel - Willemse Wendy de Hamer Johannes Houmes J° Jacus de Nooijer SIEN VERHULST-KOUWER Jf J? DANKBETUIGING Leo Burger Carolien Remijnse Maatje Janneke Verplanke - Dierkx BERICHTEN Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Hans en Ingrid Lise, Milou, Tessa Jeannette en Evert Sam, Eejje Heinkenszand, juni 2021 Geluk is een zeldzame vogel die wegvliegt wanneer we hem het hardst nodig hebben. Maar misschien zit hij morgen weer op de vensterbank Zeer dankbaar zijn wij voor de vele kaarten, condoleance's, telefoontjes, bezoekjes en alle warme woorden die jullie met ons hebben gedeeld over Gertrud. Het heeft ons allen heel goed gedaan dat velen zo begaan waren met Gertrud, zoals zij dat ook was met anderen. Het het ons weer eens zien hoe bijzonder ze was en hoe zeer wij haar missen. Adrie Leo en Ingrid Casper Matthias Claudia en Gerbert Mike en Anneloes E/isa Westkapelle, Juni 2021 Het liefste dat we hadden moesten we loslaten. Onze onvergetelijke vrouw, moeder en oma Door de grote hoeveelheid kaarten, brieven en digitale berichten is het ons niet mogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Ze was geliefd bij velen en dat geeft steun bij het verwerken van het verlies en verzacht het verdriet. Heel hartelijk bedankt. Peter Wattel Kinderen en kleinkinderen. Middelburg, juni 2021 Omdat het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te benaderen voor het medeleven na het overlijden van mijn lieve levenspartner, dochter, schoondochter, zus, schoonzus en tante willen wij hierbij iedereen hartelijk danken. De vele kaarten, berichten en bloemstukken zijn voor ons een grote steun en troost geweest. Voor de vele blijken van medeleven en de belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader, schoonvader en opa willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven is voor ons een grote troost. Mientje Houmes-Bommeljé Kinderen Kleinkinderen Westkapelle, juni 2021 Wij danken iedereen voor de warme belangstelling en medeleven, de vele kaarten, bloemen en berichten die wij mochten ontvangen tijdens het kortstondig ziekbed en na het overlijden van onze lieve, creatieve, unieke dochter, zus, schoonzus en tante Het is voor ons een grote troost te weten dat Carolien in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van heeft: ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Fam. A.J. de Nooijer-van Dalen Arnemuiden, juni 2021 Groot was haar liefde, groot het verdriet, mooi %ijn de herinneringen die %e achterliet We willen u hartelijk bedanken voor uw medeleven, aanwezigheid, lieve woorden en kaarten die we hebben mogen ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen juni 2021 Wilmar Wattel Familie de Hamer Familie Wattel Grijpskerke, juni 2021 www.marea-uitvaart.nl Uitvaartcentrum van Gentevoort Verrijn Stuartweg 28, Goes 0113 - 216815 www.uitvaart.vg zaterdag 12 juni 2021 PM Wij bedanken iedereen voor de belangstelling en het medeleven na het overlijden van Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkind Wemeldinge, juni 2021 Piet en Sjaan Remijnse-van Schaik Arjen en Liesbeth Hoefkens-Remijnse Emiel en Iris Sacha Anita Remijnse Danni en Ramon Sam Middelburg, juni 2021 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder betuigen wij u hiermee onze oprechte dank. Fam. Provoost en Fam. Verplanke Juni 2021 Marianne van de Graaf en collega's UITVAART Zoutelande m 06-40796513 info@marea-uitvaart.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 42