2 FAMILIEBERICHTEN 17 Maria Alida Haenen 2 Dian Mabelis - Bogaard Dr Willem Hendrik Dudok van Heel -i^Qjdde DANKBETUIGING Eva Vass fEn ais ik dood Sen, treur dan niet. 1& Sen niet echt dood, moetje weten, Set is mijn CicSaam, dat ik acSteriiet. 'Dood Sen i£j>as ais jij mij Sent vergeten. Langs deze weg stellen wij u ervan in kennis dat, op 89-jarige leeftijd, is overleden Velsen, 12 april 1932 Goes, 4 juni 2021 Correspondentieadres: Monuta Richard Ensing Scottweg 1.01,4462 GS Goes Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Als ik de dingen niet meer weet, als ik de namen niet meer ken en wat ik weet meteen vergeet, zodat ik onherkenbaar ben, denk dan aan de weg door mij gegaan, zo heb ik het niet voor niets gedaan. In volle vrede is na een werkzaam en zorgzaam leven op 107-jarige leeftijd rustig van ons heengegaan onze lieve moeder, oma, overgrootmoeder en betovergrootmoeder Serooskerke, 18 mei 1914 t Oostkapelle, 9 juni2021 Weduwe van Simon Tilroe 11983 M. de Visser-lilroe P. de Visser Ton en Annemarie Carolien en Kees, Rik, Liz en Cil Patrick Simon en Jeannette Sander Robert Kirsten Martin en Carla Ju-lin Maud Joep Correspondentieadres: Hoofdlanden 32 4251 BE Werkendam De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Wel kunt u de kerkdienst op 15 juni om 11.00 uur meebeleven via www.kerkdienstgemist.nl (Zeeland Vrouwenpolder PKN). Onze dank gaat uit naar de medewerkers van woonzorgcentrum Egelantier voor alle goede zorgen. Wij hebben met grote verslagenheid kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze collega en medewerker Hans Wildeboer Hans was sinds 1 juni 2002 werkzaam in de functie van technisch specialist in de vestiging Vlissingen en later in Goes. Wij verliezen in hem een kundig en gewaardeerd collega. Onze gedachten gaan uit naar de nabestaanden van Hans. Directie en medewerkers Louwman Peugeot Louwman Dealer Group Wij wensen haar partner en verdere familieleden Gods kracht en nabijheid toe om dit zware verlies te kunnen dragen. Directie en medewerkers van De Jager Detachering B.V. Helaas is het voor ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ondervonden na het overlijden van onze lieve vrouw, (schoon)moeder en oma Daarom willen wij op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen, de vele brieven en kaarten ons erg goed gedaan hebben en een grote steun voor ons zijn. Piet Mabelis Joost, Sanne, Bauke Ingrid en Jeroen, Carlo en Lisa Nieuwvliet, juni 2021 Cornelis van den Bosse zaterdag 12 juni 2021 PM Intens verdrietig delen wij U mede, dat heden van ons is heen gegaan onze Pappie en Opi Weduwnaar van Emmechien Dudok van Heel-Verhage Drager van het Ereteken voor Orde en Vrede met de gespen 1948-1949 "Diep Dankbaar voor een boeiend en gelukkig Leven" Medeoprichter en oud-zoologisch directeur van het Dolfinarium te Harderwijk Oprichter Int. Scientific Journal "Aquatic Mammals" en Initiatiefnemer van de "European Association of Aquatic Mammals" Bussum 13 Mei 1927 Isle of Wight UK: Vlissingen: Amsterdam: Isle of Wight UK: Ash UK: Middelburg: Heeten: Amsterdam: Amsterdam: Vlissingen 8 Juni 2021 Saskia Taylor - Dudok van Heel Peter Charles Taylor Willem Hendrik Dudok van Heel Wolfert Dudok van Heel Joke Dudok van Heel-te Nuijl Georgina Bottriell - Taylor en Mark Bottriell William en Beatrice Bottriell Nicholas Taylor en Helen Taylor - Hamilton Emory en Guinevere Taylor Francis Dudok van Heel Femke Nijs - Dudok van Heel en Michiel Nijs Chanoah en Aylana Nijs Wesley Dudok van Heel en Libby van der Weegen Stacey en Romario Dudok van Heel Jona, Olivia en Emma Dudok van Heel De begrafenis vindt plaats in familiekring op het Isle of Wight UK Wij zijn zeer dankbaar voor de persoonlijke en liefdevolle zorg die onze Vader heeft ontvangen van de medewerkers van Ter Reede en woning 8, Vondellaan. Correspondentieadres: 5 Stonelands Park Binstead Isle of Wight UK P033 3BD saskiataylor@outlook.com Groot is onze verslagenheid dat plotseling is overleden onze collega Dat wij zoveel blijken van medeleven hebben ontvangen na het overlijden van onze geliefde vader, opa, overopa en onze stiefvader heeft ons heel goed gedaan. Aangezien het voor ons onmogelijk is u allemaal persoonlijk te bedanken, doen we dat nu langs deze weg. Oprecht bedankt allemaal! Familie van den Bosse Familie Poppe Middelburg, juni 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 41