16 FAMILIEBERICHTEN Margriet Alkemade - Steunenberg Jan van Mourik 9 Janneman Lutgerdina van den Driest-Eshuis Tannetje van de Weele-Polderdijk Tannie van de Weele-Polderdijk OVERLEDEN zaterdag 12 juni 2021 'Liefde houdt je in leven ook als je er niet meer bent' Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij in haar zorgzame leven voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve echtgenote, onze moeder, schoonmoeder, oma, zus, schoonzus en tante Utrecht, 8 augustus 1946 Meliskerke, 10 juni 2021 Rik Alkemade Robert Baart de la Faille Marjolein en Edwin Rombeek - Baart de la Faille Daphne Steven Hidde Marjan en Frans-Willem Jens - Steunenberg Erik en Karin Steunenberg - van der Heijden neven en nichten De afscheidsbijeenkomst vindt plaats in kleine kring op woensdag 16 juni. Deze is te volgen vanaf 14.00 uur via www.kerkdienstgemist.nl/Zoutelande Mariekerkseweg 17,4365 NG Meliskerke Opeens stond de wereld stil en zal nooit meer hetzelfde zijn. Wij zijn diep getroffen door het plotseling overlijden van mijn lieve man, vader, stiefvader, schoonvader en opa Goes, 26 september 1948 Goes, 9 juni 2021 Riana van Mourik-de Smidt Cynthia Erik, Lisa, Kate Laurens Rajenne Danny, Dean Senna, Shane Ardean Fleur Lorenzo Monica, Tess Correspondentieadres: Nieuwe Diep 60, 4465 AC Goes Het afscheid zal, wegens de huidige omstandigheden, in besloten kring plaatsvinden. Dag lieve Elma de Smidt (Eitje) De Heer is mijn Herder Heden is na een zorgzaam leven overleden mijn lieve vrouw en onze moeder, oma en overgroot-oma -Diny- 29 augustus 1934 "f 10 juni 2021 Jan van den Driest Rinus en Petra Willem en Carolien Corrie Klein- en achterkleinkinderen Irenestraat 11,4388 KV Oost-Souburg Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 15 juni van 19.00 tot 20.00 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Industrieweg 20 te Vlissingen. De dankdienst voor haar leven zal in besloten kring gehouden worden, hierna zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats op woensdag 16 juni om 11.15 uur, Molenweg 2 te Oost-Souburg. Langzaam gleed zij van ons weg en is het kaarsje opgebrand en het vlammetje uitgegaan. Op vrijdag 4 juni 2021 is overleden onze lieve moeder en oma - Tannie - Sinds 23 november 2010 weduwe van Quinten van de Weele 's-Heer Arendskerke, 25 november 1928 f Heinkenszand, 4 juni 2021 Wolphaartsdijk: Willem en Annelies Kevin en Manon Joyce en Dylan Wij willen het verzorgend personeel van SVRZ Koriander 13 hartelijk bedanken voor hun liefdevolle zorgen en aandacht. Onze moeder en oma heeft daar haar laatste levensfase doorgebracht en werd omringd door deskundige zorg en toewijding. Correspondentieadres: Kasteelstraat 25,4471 PV Wolphaartsdijk Naar de wens van de overledene heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Op vrijdag 4 juni j.l. overleed onze lieve (schoon)zus en tante Haar schoonzus: haar zwager: haar broer en schoonzus: haar neven en nichten. Marie Polderdijk-de Kok, Lau Baaijens, Rinus en Jannie Polderdijk-Kole, Met liefde denken wij aan hen die haar voorgingen. Jouw naam staat in ons hart geschreven, je verliet ons veel te gauw Maar in onze gedachten blijft voor altijd leven, jouw warmte, liefde en trouw PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 40