1 9 zaterdag 12 juni 2021 Verhalen van mensen liggen op straat. Wij tekenen ze elke week op. Tekst: René Hoonhorst Foto: Lex de Meester Louis de Meij en zonen Morgan (3) en Glenn (9 maanden) Locatie: Oranjeplein, Oost-Souburg Tijdstip: 11.00 uur II Ik werk als psychiatrisch verpleegkun dige bij Emergis. Het is vorig jaar bij het begin van de corona-uitbraak wel wat drukker geweest, maar in vergelijking met andere zorgsectoren hebben we het niet echt zwaar gehad. De werkdruk is in tussen ook weer terug naar normaal." ,,Ik had wat diensten achter elkaar en heb daarom een roostervrije week. En dus tijd om met mijn zonen Morgan van drie en Glenn van negen maanden boodschap pen te gaan doen bij de supermarkt in het dorp, een Jumbo in ons geval. En nu ik vrij ben kook ik natuurlijk vanavond. Bij ons thuis is het trouwens zo dat ik kook, mijn vrouw bereidt het eten." Schilderen ,,Ik mag dan vrij zijn en in vrijetijdskle- ding rondlopen; dat betekent niet dat ik deze week niets hoef te doen. Het is hoog tijd dat we de woonkamer opknappen. Eerst schilderen en dan naar Hebbes om wat spullen aan te schaffen die ons huis wat eigentijdser en echt gezellig maken." ,,Ik kom uit Vlissingen, mijn vriendin uit Middelburg. Maar we hebben Oost Souburg niet als compromis uitgekozen hoor. Zij woonde vijfjaar geleden in Oost Souburg en toen ben ik bij haar ingetrok ken." ,,Ook met twee kinderen is het prima wonen in het dorp. Alle voorzieningen zijn in de buurt. Niet alleen een super markt, maar ook een woonwinkel dus. En basisscholen genoeg. Zo gaat Morgan na de vakantie naar het Kroonjuweel, naar basis school 't Kompas. Daar heb je veel zin in toch, Morgan?" GO VAN DE STRAAT k kook, miin vrouw bereidt het eten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 33