FAMILIEBERICHTEN 19 Julia van Hulle Dian Mabelis - Bogaard Jle, korter Wendy de Hamer Gertrud Minderhoud-Kremeier Maatje Janneke Verplanke - Dierkx Frans van Denderen Dolf Boddaert Cees de Smidt lemma Maria Jeanne de Letter-Smeyers zaterdag 12 juni 2021 Enige en algemene kennisgeving Zij die wij liefhebben en verloren zijn niet meer waar zij waren maar altijd waar wij zijn. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma weduwe van eerdere weduwe van 20 - 09 - 1926 Lede(B) f10-06-2021 Westdorpe Lizie (in liefdevolle herinnering) en Claus Margot Rudy en Bea Sonja en Peter Paul en Anita Klein- en achterkleinkinderen Wij willen de medewerkers van 't Verlaet en in het bijzonder van afdeling 'tPolderke, bedanken voor de liefdevolle verzorging. Sas van Gent, 11 juni 2021 Calandstraat 12,4551AV Sas van Gent De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatshebben. Groot is onze verslagenheid dat plotseling is overleden onze collega Eva Vass Wij wensen haar partner en verdere familieleden Gods kracht en nabijheid toe om dit zware verlies te kunnen dragen. Directie en medewerkers van De Jager Detachering B.V. Helaas is het voor ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ondervonden na het overlijden van onze lieve vrouw, (schoon)moeder en oma Daarom willen wij op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen, de vele brieven en kaarten ons erg goed gedaan hebben en een grote steun voor ons zijn. Piet Mabelis Joost, Sanne, Bauke Ingrid en Jeroen, Carlo en Lisa Nieuwvliet, juni 2021 Een speciaal woord van dank aan Dr. M. van Dijk, oncoloog alsmede Mandy, Rieke en Marga van de oncologie afdeling ziekenhuis Zorgsaam te Terneuzen; Dr. M. Deleu van Huisartsenpraktijk Sas van Gent voor de intensieve begeleiding in zijn laatste maanden; Gabriëlle, Margreet, Manouschka, Francien, Monika, Jenti en Margo van de Buurtzorg Sas van Gent. Jolanda van Praat van Medireva voor de goede adviezen en het aanleveren van de juiste hulpmaterialen; Manuela van Carematch voor de korte maar zeer gewaardeerde stervensbegeleiding. Ook dank aan Arjaan de Ridder en de overige mede werkers van uitvaartverzorging De Ridder voor de goede zorgen voor en tijdens de uitvaartdienst. Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveel heid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn echtgenoot, onze papa en opa De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. En tot slot met de woorden van Cees zelf: Het kostte mij veel moeite om alles in het leven stapje voor stapje los te laten. Maar het overkomt je, te dragen is het niet. Ieder die mijn leven waardevol maakte bedankt. Ik heb "een gelukkig leven gehad." Cees de Smidt Fam. de Smidt-Oris Westdorpe, 12 juni 2021 Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn moeder wil ik u hartelijk danken. Harry Kloosterzande, 12 juni 2021 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Guido de Letter Anne-Miek en Paul - Vanessa Gino en Corrie - Amy, Kim Clinge, juni 2021 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Familie de Poorter Sint Jansteen, Juni 2021 Omdat het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te benaderen voor het medeleven na het overlijden van mijn lieve levenspartner, dochter, schoondochter, zus, schoonzus en tante willen wij hierbij iedereen hartelijk danken. De vele kaarten, berichten en bloemstukken zijn voor ons een grote steun en troost geweest. Geluk is een zeldzame vogel die wegvliegt wanneer we hem het hardst nodig hebben. Maar misschien zit hij morgen weer op de vensterbank Zeer dankbaar zijn wij voor de vele kaarten, condoleance's, telefoontjes, bezoekjes en alle warme woorden die jullie met ons hebben gedeeld over Gertrud. Het heeft ons allen heel goed gedaan dat velen zo begaan waren met Gertrud, zoals zij dat ook was met anderen. Het liet ons weer eens zien hoe bijzonder ze was en hoe zeer wij haar missen. Adrie Leo en Ingrid Casper Matthias Claudia en Gerbert Mike en Anneloes Elisa Westkapelle, Juni 2021 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder betuigen wij u hiermee onze oprechte dank. Fam. Provoost en Fam. Verplanke Wilmar Wattel Familie de Hamer Familie Wattel Grijpskerke, juni 2021 ZV Juni 2021 COLOFON familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V, 088-013 99 99 Owvwv.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 146