e i Ji? 18 FAMILIEBERICHTEN Koos Poulina Wisse Adriaan Nico Bécude Jf OVERLEDEN Charles Bauwens Pieter Izaakde Hullu Dr Willem Hendrik Dudok van Heel yld Marie de Poorter Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag datje haar moet laten gaan je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van 18-03- 1939 |09-06-2021 Zaamslag Westdorpe Sluiskil Marion en Mare Ankie en Edwin Conny en Erik, Thomas, Janneke Magrette Rudy en Greta Sluiskil Christian en Peter Nadine en Ron Stephan Sluiskil Silvia en Louis Laurens Danielle Onze dank gaat uit naar de medewerkers van 't Verlaet en in het bijzonder van afdeling 't Polderke voor de liefdevolle verzorging. Sluiskil, 10 juni 2021 Kanaalzicht 47,4541 CJ De afscheidsdienst zal in besloten kring gehouden worden, waarna Ma aansluitend bij Pa te rusten wordt gelegd op de Algemene Begraafplaats te Sluiskil. Piet 'En aCs ik doof Ben, treur dan niet. ik Ben niet ecBt dood, moetje weten, Bet is mijn CicBaam, dat ik acBterCiet. Dood Ben ik pas ais jij mij Bent vergeten. Waar je ook bent 'k zou 't niet weten Niet in afstand of tijd te meten Maar ik heb je bij me, diep in mij Daarom ben je zo dichtbij - Toon Hermans - Totaal onverwachts is de liefste die wij hadden uit onze handen weggeglipt. Nu nemen wij afscheid van mijn lieve man, onze pa en trotse opa echtgenoot van Nijmegen, 20 februari 1947 Slijkplaat, 9 juni 2021 Marie Wendy Amini Senne Yarne Marco Wendy Sïlvyn Yoëlle Slijkplaat 24,4513 KL Hoofdplaat Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. zaterdag 12 juni 2021 Met grote droefheid, maar dankbaar voor alles wat hij in zijn zorgzame leven voor ons betekend heeft, geven wij kennis van het overlijden, een maand na zijn honderdste verjaardag, van onze vader en schoonvader echtgenoot van Tanneke Elizabeth de Hullu-van Houte (overleden op 20 mei 2019) *Groede, 7 mei 1921 Groede,6juni 2021 Oostburg: Sjaak en Marianne de Hullu-Vercruijsse Groede: Johan de Hullu We hebben in besloten kring afscheid genomen van Piet, waarna we hem naast Tannie hebben begraven op de begraafplaats van Groede. Een speciaal woord van dank aan Rita, Adrie en Sonja voorde liefdevolle verzorging en begeleiding van Plet Correspondentiead res: Scherpbierseweg 17,4503 GR Groede ZV Intens verdrietig delen wij U mede, dat heden van ons is heen gegaan onze Pappie en Opi Weduwnaar van Emmechien Dudok van Heel-Verhage Drager van het Ereteken voor Orde en Vrede met de gespen 1948-1949 "Diep Dankbaar voor een boeiend en gelukkig Leven" Medeoprichter en oud-zoologisch directeur van het Dolfinarium te Harderwijk Oprichter Int. Scientific Journal "Aquatic Mammals" en Initiatiefnemer van de "European Association of Aquatic Mammals" Bussum 13 Mei 1927 Isle of Wight UK: Vlissingen: Amsterdam: Isle of Wight UK: Ash UK: Middelburg: Heeten: Amsterdam: Amsterdam: Vlissingen 8 Juni 2021 Saskia Taylor - Dudok van Heel Peter Charles Taylor Willem Hendrik Dudok van Heel Wolfert Dudok van Heel Joke Dudok van Heel-te Nuijl Georgina Bottriell - Taylor en Mark Bottriell William en Beatrice Bottriell Nicholas Taylor en Helen Taylor - Hamilton Emory en Guinevere Taylor Francis Dudok van Heel Femke Nijs - Dudok van Heel en Michiel Nijs Chanoah en Aylana Nijs Wesley Dudok van Heel en Libby van der Weegen Stacey en Romario Dudok van Heel Jona, Olivia en Emma Dudok van Heel De begrafenis vindt plaats in familiekring op het Isle of Wight UK Wij zijn zeer dankbaar voor de persoonlijke en liefdevolle zorg die onze Vader heeft ontvangen van de medewerkers van Ter Reede en woning 8, Vondellaan. Correspondentieadres: 5 Stonelands Park Binstead Isle of Wight UK P033 3BD saskiataylor@outlook.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 145