zet je vacatures in de spotlight. ttty felkiierwi oMe. 00 Een afwisselende tocht dwars door West-Brabant met de Z8! ostrea lyceum Lanceer eenvoudig zelf je eigen vacaturecampagne. En vind de kandidaten die je nergens anders vindt. kies je vacaturepakket op nationalevacaturebank.nl/boost nationale vacaturebank (advertentie) Rondvaartbedrijf Zilvermeeuw b.». Deze keer maken we een mooie en afwisselende tocht over de rivier de Mark door heel West-Brabant. I GESLAAGDE LEERLINGEN/ ■HPSo o£o o CHRISTELIJKE SCHOLENGEMEENSCHAP Deze vaartocht is al een aantal jaren een populaire tocht. Dit komt mede door de afwisselende vaarroute, catering aan boord en het vaarcomfort van de Z8. Om 09.30 uur worden de trossen losgegooid bij onze aanlegsteiger in Drimmelen. Onze bemanning serveert koffie met appelgebak. Via de Amertak en de havens van Oosterhout komen we aan bij de Marksluis. Deze op afstand bediende sluis wordt voor ons geopend zodat we de Mark op kunnen varen. We komen dan langs de volgende plaatsen; Breda, Terheijden, Zevenbergen, Standdaarbuiten, Stampersgat en Dinteloord. Bij Dintelsas vaart het schip via de sluis het Volkerak op. "We varen een stukje stroomopwaarts en komen dan bij de drukste sluizen van Europa; de Volkeraksluizen. Hier gaan we schutten en komen dan langs Willemstad, de havens van Moerdijk en de Moerdijkbruggen. Vervolgens zetten we weer koers richting Drimmelen." Lunch Uiteraard is er onderweg een uitgebreide scheepslunch aan boord. De lunch komt met onze buffetlift 'uit de vloer!' We serveren onder meer soep, broodjes en salade. En 's middags gaat de bemanning rond met warme snacks. Want we zijn in totaal wel zeven uur onderweg. Helemaal exact kunnen we de duur niet voorspellen want we zitten met wachttijden bij de sluizen. Reserveren www.zilvermeeuw.nl (0162-68 26 09) Z8 We gebruiken de nieuwste technieken om zo milieuvriendelijk en comfortabel mogelijk te varen. Daarnaast is de Z8 ook nog eens een heel mooi schip met een fraaie vormgeving en een luxe interieur waarin hoogwaardige materialen zijn gebruikt. De raampartijen zijn groot en bieden een uitstekend uitzicht. Datums 18,19,28 en 29 juni, 13 en 27 juli, 2,9,10,13,16 en 23 augustus, 1 en 15 september Tarieven Volwassenen 55,00 p.p. Kinderen 3 t/m 11 jaar 30,00 p.p. j MUBH fü M

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 63