■li' dpg COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 17 familieberichten Jesse Adri Jan de Puijt Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten r- FAMILIEBERICHTEN media FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Metfamilieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. vrijdag 11 juni 2021 PM Verdrietig, maar met zoveel herinneringen aan zijn liefde en zorgzaamheid en ook wetend dat het zo goed is, hebben we toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn liefdevolle partner, onze lieve pap, schoonvader, opa, broer, zwager en oom in liefde verbonden met Sara weduwnaar van Marjan de Keuninck (overleden op 4 mei 2003) Oostburg, 8 juni 1946 Oostburg, 8 juni 2021 Oostburg: Sara van Dale Oostburg: Annet de Puijt Kloetinge: Frank de Puijt en Jacqueline Ie Grand Jesse jr. Kloetinge: Tini en Ab Lokerse-de Puijt Francis in herinnering Ellen Keano, Liam, Noah We zullen in besloten kring afscheid nemen van Jesse, waarna we hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats van Oostburg. Een speciaal woord van dank aan alle mensen die Jesse zo liefdevol verzorgd en begeleid hebben. Correspondentieadres: De Blikken 13,4501 AC Oostburg Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V» 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 41