COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 17 Cornelia Schrieks-Goense Irene Alting - Schaalje Irene Alting - Schaalje -t Kees Polderdijk OVERLEDEN Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar de dag is daar, dat je haar moet laten gaan. De tijd van rust is nu eindelijk gekomen, pijn en zorgen hoeven niet meer. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Heel verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen en alles wat zij voor ons is geweest en heeft gedaan, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame, unieke moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Nel sinds 27 februari 1995 weduwe van Cornells Johannes Schrieks 20 december 1928 17juni 2021 Chris en Sandy Mark en Caroline, Julia, Ruben, Casper Yvonne en Mark, Lucas, Eva, Bram Ilse en Eelco Heieen en Fer Lianne Thijs en Sophie Adrie en Marijke Heiki en Fabian Tjitske Bas Jan en Margriet Frank en Linda, Nick, Jack, James, Bryan Jos en Lyanne, Jade Jolanda en Huib Maurits en Saskia, Jackie, Morris Alex en Marciana, Hayden ajr i •*"*-"> Ari'j Correspondentieadres: Steenbank 1 4301 ZX Zierikzee Het afscheid vindt in familiekring plaats. Een speciaal woord van dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Allévo en huisartsenpraktijk Verbrugge/Eversdijk voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Cornelia Schrieks - Goense Janny Quist-Verwijs Piet Wondergem DANKBETUIGING Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten donderdag 10 juni 2021 PM Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante weduwe van Cornells Johannes Schrieks Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Familie Goense Neven en nichten 's-Heerenhoek, 7 juni 2021 Voor iedereen die van mij houdt denk aan mij met een glimlach. 25 september 1955 3 juni 2021 Tonnie kinderen en kleinkinderen Fazantenhof 31 4332 XT Middelburg Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. "Jou liefde neem ik altijd met mij mee" Tot ons groot verdriet is overleden mijn lieve dochter, zus en schoonzus L.F. Schaalje - Huysmans GJ. Schaalje Gilles en Katinka Jean-Pierre Richard Correspondentieadres: Buitenruststraat 69 4337 EK Middelburg Met medeleven hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mevrouw Als een betrokken, zorgzame oma deelde ze de zorg aan haar kleinkind. Wij wensen de familie veel sterkte om dit verlies te dragen. Namens alle betrokken medewerkers van Juvent Ruud Stevens Raad van Bestuur We zijn verdrietig omdat onze broer, zwager en onze oom is overleden. echtgenoot van Nely Wondergem-Geertse vader van Elisabeth en Annetien Amsterdam Serooskerke(W) London, Canada Oostkapelle Hoek van Holland Zaamslag Truus Geertse Henk Geertse, in herinnering Neelie Geertse-Olyslager leke Chute-Geertse Russell Chute Gilles Geertse Adrie Geertse-Wondergem André Geertse Hannie Geertse-Hoefkens Wim Geertse Marjan Geertse-Schol nichten en neven Oostkapelle 7 juni 2021 - Dankbetuiging - Het was hartverwarmend om te zien dat zovelen waren gekomen om de Laatste eer te bewijzen. Het gaf duidelijk aan dat hij niet alleen voor ons maar ook voor anderen veel heeft betekend. De vele kaarten, telefoontjes, bloemen en belangstelling tijdens de crematie was voor ons een enorme steun, hartelijk dank hiervoor. Adri Polderdijk Richard en Corien Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 41