issen bladcadeau Voor de leukste vader! Bestel via bladcadeaukopen.nl 21 Verras je vader met een bladcadeau. Daarmee kan hij zelf kiezen uit meer j dan 100+ tijdschriften én tijdschrift.nl. of koop in de winkel donderdag 10 juni 2021 Youp van 't Hek-briefje geschreven. Zoiets van: 'Janne, ik zoek iemand met de stem van Janne Schra om een liedje mee te zingen, maar de enige die ik ken is Janne Schra zelf. Al snap ik het heel goed als je niet met deze oude vent op een plaat wil staan, je moet ook aan je imago denken.' Ze antwoordde: 'Gaan we doen.' Zij stond in het ene slaapkamertje te zingen, ik in het andere. En ze heeft zelfs voor elkaar gekregen dat ik een toontje lager zong, omdat het te hoog was voor haar. Dat is de eerste vrouw ooit die Youpie een toontje lager heeft laten zingen, maar dat deed Youpie met enorm veel respect en plezier. Janne was direct one of the guys hier en dat vinden we belang rijk. Als ik ooit stop, ga ik die kame raadschap en die lol misschien wel meer missen dan het optreden zelf. ,,Ik krijg best veel brieven van mensen die me vragen of ik toch niet nog een oudejaarsconference wil maken. Dat gedoe met zo'n Sywert, de toeslagenaffaire, natuurlijk jeuken mijn handen weleens. Maar ik doe het niet. Natuurlijk was de 'oude- jaars' van vorig jaar door al het coro- nagedoe - uiteindelijk is een try-out voor goeddeels lege zaal op oude jaarsavond uitgezonden - niet de ma nier waarop ik het graag had gedaan, maar ik kom er niet op terug. Dat zei ik laatst ook op Radio i, maar daar werd het verkeerd geïnterpreteerd, alsof ik nog wel een oudejaarsconfe rence zou doen. En iedereen tikt het direct over, iedereen is erg druk met elkaar. Dat komt ook omdat ieder radio- en televisieprogramma alles twittert wat een gast zegt. En als je dat door een schele, demente stagiair laat doen, komt er iets anders te staan dan wat zo'n gast zegt. Ik heb die uitzending zelfs nog teruggeluis terd, begon bijna aan mezelf te twij felen. Maar natuurlijk heb ik niet gezegd dat ik nog een oudejaarscon ference zou doen, dat is nu voorbij. ,,Zoals het er nu voorstaat, begin ik komend najaar met mijn laatste grote show, De Laatste Ronde. Ruim twee jaar lang en dan op 28 februari 2024, mijn 70ste verjaardag, aan het einde van zes weken Carré, de laat ste voorstelling. Eerst in de kleinste theaters, dan steeds naar grotere za len. Niet terugkijken, gewoon een nieuw cabaretprogramma. Gestrekt been erin, hoppa. Paar vaste num mers, paar dingen over de actuali teit. En dan is het mooi geweest. Ik wil liever dat het publiek nog naar me verlangt en niet denkt: ach, daar heb je hem ook weer. Daarbij: ik ga niet dood of zo. Er zal nog weleens een boekje komen, of een lezing. Ik heb een leuke vrouw, hopelijk kun nen we dan weer reizen. Zuid-Ame- rika doorkruisen, of gezellig met Sywert naar China.'' Mondkapjes ,,Maar ik begin alleen als het weer redelijk normaal is in de theaters. Als dat niet meer terugkeert, dan is het jammer, dan is het voor mij klaar. Ik wil geen gedoe meer met halflege zalen, mondkapjes, toe- gangstesten. Ik ga voorlopig zelf ook niet meer naar een voetbalstadion, niet zolang ik eerst een stengel in mijn neus krijg om naar binnen te kunnen. ,,Zie je die voetbaltafel daar? Ik sta dan aan deze kant, mijn kleindoch ter Fien van 5 aan de andere zijde. Hebben we maar een kistje voor haar neergezet, anders kan ze er niet bij. Moet je voelen, het zijn gietijze ren spelers, van Real Madrid en FC Barcelona. El Clasico dus. ,,Ik speelde een week in het Aren- bergtheater in Antwerpen en tegen over dat theater stond een etalage met deze voetbaltafel er in. Op dag 1 legden de jongens met wie ik werk al geld in voor een weddenschap, hoelang het zou duren voordat ik 'm zou kopen. De eigenaar zag ik maar niet, maar er stond wel een tele foonnummer bij. Op dag 3 belde ik 'm. Hij zei: 'Heb ik aan de lijn wie ik denk dat ik aan de lijn heb? Een Hol lander met een heel grote mond?' Ik zei: 'Dat kan best eens kloppen.''' Dé tijdschriftenbon GO missc 'De lol ga i Jwel meer dan het optreden P - Grotere Pnlohiwr illlfrv FOTO-S SKODA FABIfl Ji Kffis Deze actie is geldig t/m zondag 20 juni 2021. Voor 15.00 uur besteld, volgende dag bezorgd. Dit abonnement stopt automatisch.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 21