FAMILIEBERICHTEN 13 Rinus van Stee DEEA Wij staan altijd voor u klaar.' OVERLEDEN Etienne Reunis Agnes de Kort-van der Veeken DANKBETUIGING COLOFON Familieberichten OVERIGE BERICHTEN nftn mensenlinQ Inspiratie en informatie rondom overlijden Intens verdrietig zijn wij, nu wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame pa en trotse opa echtgenoot van Bea Rcunis-van Hoije Hij overleed op 1 juni 2021 in de leeftijd van 72 jaar. Heikant: Bea Hulst: Jean-paul en Petra Rowdy Lucas Stekene: Fabiola en Guy Bryan Bjom Brandon Ellestraat 46, 4566 AZ Heikant De crematieplechtigheid heeft Lv.m. de huidige corona maatregelen in besloten kring plaatsgevonden. Speciale dank gaat uit naar de huisartsenpraktijk Pallion, de thuiszorg en het verzorgend personeel van De Blaauwe Hoeve. Het is zover, ik ga op reis, weg ver weg, onbekend waarheen Degenen die ik liefheb, verlaat ik om degenen die ik liefhad terug te zien. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi weduwe van Theo de Kort Zij overleed op 6 juni 2021 in de leeftijd van 87 jaar. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Antarcticaweg 2,4561 PE Hulst De uitvaartdienst met aansluitend de crematie zal vanwege Corona in besloten kring plaatsvinden. We missen je, jouw plek is leeg... In ons hart is zoveel verdriet... maar ook liefde, liefde voor jou De man, vader en opa waar we zoveel van houden... voor altijd in ons hart. We zijn ontroerd door de vele hartverwarmende steunbetuigingen die we mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Heel hartelijk dank voor alle mooie, lieve woorden die we hebben ontvangen middels de ontelbare kaarten, berichtjes via social media, telefoontjes, bloemen en persoonlijk contact. We zijn ermee overspoeld en het is daarom onmogelijk om een ieder persoonlijk te bedanken voor uw medeleven. Voor ons was Rinus een hulpvaardige, lieve, gezellige echtgenoot, vader en opa. Het heeft ons goed gedaan te weten dat hij ook voor vele anderen een bijzondere betekenis heeft gehad. Toos van Stee-Hoogesteger Jos en Wendy, Sam Marleen en René, Sylvana en Davey Joke (in liefdevolle herinnering), Vince Nelleke en Bram, Axl, (Does "li') Yerseke, juni 2021 Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten voor elkaar fybri/tfe/ yifótsr 16-8-1930 31-5-2021 mensenlinq.nl woensdag 9 juni 2021 ar Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Ons ervaren team helpt u graag om het afscheid altijd persoonlijk en bijzonder te maken. Voor leden en ieder ander. Ga voor informatie naar dela.nl/zeeuwsvlaanderen of bel 0115 21 10 77 vooreen persoonlijk gesprek. Afscheid nemen is niet loslaten, het is een andere manier van vasthouden De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Speciale dank aan SVRZ ZorgThuis voor de verzorging gedurende vele jaren. familie de Visser familie Wiemes Correspondentieadres: Familie Wink Paulus Potterpad 22 4571 MZ Axel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 71