■|l' 0 FAMILIEBERICHTEN 13 Rinus van Stee dpg OVERLEDEN Catharina de Kok-van der Hooft Catrien Koos Verstelle-Geelhoed DANKBETUIGING jj^OVERIGE BERICHTEN Pieter Wondergem COLOFON Familieberichten We missen je, jouw plek is leeg... In ons hart is zoveel verdriet... maar ook liefde, liefde voor jou De man, vader en opa waar we zoveel van houden... voor altijd in ons hart. We zijn ontroerd door de vele hartverwarmende steunbetuigingen die we mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Heel hartelijk dank voor alle mooie, lieve woorden die we hebben ontvangen middels de ontelbare kaarten, berichtjes via social media, telefoontjes, bloemen en persoonlijk contact. We zijn ermee overspoeld en het is daarom onmogelijk om een ieder persoonlijk te bedanken voor uw medeleven. Voor ons was Rinus een hulpvaardige, lieve, gezellige echtgenoot, vader en opa. Het heeft ons goed gedaan te weten dat hij ook voor vele anderen een bijzondere betekenis heeft gehad. Toos van Stee-Hoogesteger Jos en Wendy, Sam Marleen en René, Sylvana en Davey Joke (in liefdevolle herinnering), Vince Nelleke en Bram, Axl, (Does1*') Yerseke, juni 2021 aa Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGI NA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Metfamilieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. V familieberichten DAG EN NACHT BEREIKBAAR EN BESCHIKBAAR! woensdag 9 juni 2021 PM Ik onderwijs u en leer u de weg die u moet gaan; Ik geef raad, Mijn oog is op u. Psalm 32 vers 8 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van weduwe van Jacobus de Kok 's-Gravenpolder, 15 april 1948 Goes, 1 juni 2021 Familie van Hasselt Familie Wisse Wilfred de Kok Correspondentieadres: Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' T.a.v.: Nabestaanden van mevr. De Kok-van der Hooft Postbus 12,4430 AA 's-Gravenpolder Na een rouwdienst in besloten kring, dinsdag 8 juni in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden' te Goes, heeft de begrafenis plaatsgevonden op de begraafplaats te 's-Gravenpolder. Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze zusterschoonzuster en tante G.A.Geelhoed en D.P. Geelhoed-Kempe P.J.Kastelein-Geelhoed en M. Kastelein A.G. Geelhoed en A.M. Geelhoed-de Wild+ A. L. Geelhoedt en A.C. Geelhoed-Meulenberg L.G. Geelhoed en J.C. Geelhoed-Zandee M.B. Heijstek-Geelhoed en M. Heijstekt Neven en nichten 6 juni 2021 Ik berg je in mijn hart en daar blijf jij voorgoed tot eens de dag aanbreekt dat ik je weer ontmoet Op 7 juni is rustig ingeslapen onze lieve, zorgzame man en vader 29 oktober 1936 Oostkapelle 7 juni 2021 Nely Wondergem - Geerste Elisabeth Annetien Onze speciale dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van de Egelantier voor hun liefdevolle aandacht en verzorging aan Piet. Correspondentieadres: Grijpskerkseweg 2,4356 RA Oostkapelle De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring plaatsvinden op vrijdag 11 juni om 13.00 uur in de Zionskerk te Oostkapelle, waarna we Piet naar de begraafplaats brengen te Oostkapelle. Deze dienst kunt u volgen op kerkdienstgemist.nl. Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45