Een tijdschrift is altijd een MEDIA CULTUUR 27 NU IN DE WINKEL OF BESTEL OP LOSSEBLADEN.NL/VADERDAG fsr Bennie Beenham, K-Liber FinsyTwinzz - We Worden Kampioenen! Wie? Bennie Beenham, bekend van de evergreen Stukje vlees op de BBQ, bundelt de krachten met hiphopgroep K-Liber, in het pantheon van de popmuziek opgenomen met de hit Viben. Beoordeling Hier gebeurt in drie minuten meer dan in de gemiddelde oefeninterland van Oranje. Er is Caribisch carnaval, een sample van het Wilhelmus, een niet rijmend refrein (Heee we worden kampioenen/Hooo we dansen op die stoelen) en een dansje dat zelfs op het Eurovisie Songfestival puntloos zou blijven (Naar achter! Naar voor! Naar benedenMaar van de hele oogst bieden Beenham co wel een na acht bier best mee te lallen refrein. Proost! Wesley Sneijder ft. Charly Lownoise Mental Theo Koning Voetbal dit EK Wie? De muziek bij een recla mespotje van de toto. Met We sley Sneijder die zijn geluk be proeft als zanger. Beoordeling Van dit beeld moeten we even bijkomen. Wesley Sneijder, met Oranje ooit bijna wereldkampioen, als een reïncarnatie van Hakkuhbars Gabbertje in nauwslui tende campingsmoking stuiterend op happy hardcorebeats uit het brein van Charly Lownoise Mental Theo. Met daar bij een dansje dat herinnert aan de choreografie die Sneijder ooit in een dronken bui uitvoerde op een autodak. Naar ver luidt toucheerde Sneijder 150.000 euro. Wij nemen genoe gen met de helft als schadevergoeding. Frank Frank Frank de Boer Wie? Acteur Frank Lammers brengt een ode aan de bonds coach in een Oranje-versie van Je Veux de l'Amour van Ray mond van het Groenewoud. Beoordeling: Alvast de maxi male punten voor het fijne contrast. De uit Hollandse klei geboetseerde voetbaltrainer als apotheose van Van het Groe- newouds hunkering naar de liefde. Jammer alleen dat de liedtekst niet zo geestig is als Garrix veranderde Bono elke zin in de tekst die hij zelf schreef voor de eerste versie van de song Donnie Frans Duijts die nu inderdaad Bonoiaans gaat De Leeuwendans over ruïnes waaruit we onze we reld opnieuw zullen opbouwen. Garrix' EDM-beats zijn beter ge schikt voor de hoogtepunten compilatie op tv dan voor hossen op de tribunes. Wie? De Amsterdamse rapper en de volkszanger annex autosloper bundelen hun krachten. Beoordeling Jaaaaa! Dit nummer heeft alles: een lullig dansje, een niet uit je kop te hameren refrein, de moddervette Amsterdamse raps van Donnie en videoclip vol blok jes kaas, ossenworst en zilveruitjes. En ook handig: met Frans Duijts als aanvoerder ligt een drietalige versie voor landen die de poulefase wél door komen voor het grijpen. De grootste EK-hit aller tijden is Viva Hollandiavan Wolter Kroes, succesvoller nog dan Hazes in 1988: Wij houden van Oranje. Martin Garrix feat. Bono The Edge We Are the People Wie' De Nederlandse topdeejay krijgt voor het officiële anthem van dit EK hulp van U2-kopman- nen Bono en The Edge. Max Verstand De Speld We komen tot de achtste finale Wie? Een eigen Oranjehit van de satiri sche website De Speld. Met de voor de ge legenheid bedachte volkszanger Max Verstand. Beoordeling Een heel lied vol-echoën met gevierde doelpunten, gepakte cups en juichende rondvaarten lijkt dit jaar in derdaad extra koddig. Gelukkig zorgt De Speld voor de broodnodige relativering met een verslag van een kampioenschap waarop Oranje na twee gelijke spelen en een nederlaag tegen Noord-Macedonië doorgaat als beste nummer drie, daarna meteen strandt en België Europees kam pioen ziet worden. De Boers eigen optreden in de teaser van de film Ferry, over Lammers' criminele alter ego Ferry Bouwman. Ergens lo gisch: zie maar eens een heel lied vol te krijgen over een stamgast van de camping in Garderen. gratis verzending woensdag 9 juni 2021 GO Sleutelpassage Ons land is machtig/De leeuw brult krachtig/Het is toch prachtig?/Net achten tachtig Meegalmfactor Sleutelpassage: Niemand in de wereld die Sneijder niet kent/Iedereen ziet mij als die grote vent Meegalmfactor: Sleutelpassage: Frank de Boer!/Frank de Boeeer!/Pak die Cup/En maak ons dronken/Maak ons blij/Van geluk/Frank de Boeeeer! Beoordeling Volgens Martin Meegalmfactor: Sleutelpassage Je kent wel/Het voetbalspel/De leeuwen van NL/Staan klaar voor de aftrap en je weet het Meegalmfactor: Sleutelpassage: We are the people we've been waiting for/Out of the ruins of hate and war/Army of lovers never seen before Sleutelpassage Ja, we komen tot de achtste finale/Dat is absoluut het maxi male/Dit is ons niveau/En dat is wel prima zo Meegalmfactor: Meegalmfactor:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 27