c SralmS 8 Johannes J. Cappon Jo Laurentius Westdorp -Lou- OVERLEDEN fTAe/ tras/ytzeb sAa/lsoa/id/ In liefde losgelaten Edmond Pieter Echtgenoot van Rosemiek Meijers-Kas Sas van Gent, 27 oktober 1945 Hulst, 3 juni 2021 Bonaire/Amsterdam: Jan-Bart en Wanda Jazz Kuitaart: Michiel Henry en Saba Bussum: Charlotte en Mark Julie, Myrthe en Felix Fam. Meijers Fam. Kas Correspondentieadres: Poorterslaan 106 4561 ZN Hulst Wegens de huidige corona-maatregelen zal de uit vaartdienst op donderdag 10 juni 2021 om 10.30 uur in besloten kring gehouden worden in de H. Willibrordus basiliek, Steenstraat 2 te Hulst, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het Ter Duinen r.-k. kerkhof te Kloosterzande. Dinsdag 8 juni kunt u afscheid van Eddy nemen van 18.00 tot 19.30 uur bij Uitvaartcentrum DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, waarbij gele genheid is om de familie te condoleren. In liefdevolle herinnering aan echtgenoot van J. Cappon-Malgo Serooskerke, j- Middelburg, 27 juli 1934 30 mei 2021 Sonja j- Rosita j- Richard Anneke Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres H. Jobse Uitvaartverzorging T.a.v. familie Cappon Postbus 8046 4330 EA Middelburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig delen wij u mee dat wij donderdag 3 juni jl. afscheid hebben genomen van Cees Verstrate 18-02-1955 in Breda Rust in vrede Cees! Stichting 'S Heeren Loo Correspondentieadres: Oude Vlissingseweg 105 4336 AC Middelburg Lou Westdorp Na een mooi, liefdevol en lang leven is heengegaan mijn geliefde echtgenoot, onze vader en grootvader Ir. Rudi Jacques Gomperts 24 Oktober 1935 Paramaribo 4 Juni 2021 Vlissingen Eleonora Gomperts Van der Starre Amrit en Enis Gomperts Alexander Miriam Gomperts en Renate de Andrade Rebecca Gomperts Abital en Amun De crematieplechtigheid vindt plaats op 8 Juni om 11 uur in het crematorium van Middelburg. Correspondentie: Boulevard Evertsen 28, 4382AD, Vlissingen Bedroefd zijn wij door het overlijden van oud-tafelaar Rudi Gomperts Rudi Gomperts Rudi Gomperts Verdrietig maar met een dankbare herinnering aan zijn leven hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonbroer en oom echtgenoot van Maatje de Jonge Wij wensen Maatje haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij dit verlies Arjaan t en Sientje Jo t en José Piet en Riet Rinus en Marianne Neven en nichten Nooit klagend, nooit vragend Opgewekt en vrolijk Alles voor een ander Bedankt voor wie je was Sterk van lichaam en geest tot in het laatste uur, is vredig van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootopa 's-Heerenhoek, 31 december 1923 Goes, 5 juni 2021 We zijn dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend. Maatje Westdorp-de Jonge Jenny en Leen van Dixhoorn-Westdorp Xijz Onne en Laura, Finn Jacqueline en Pierre Voeten-Westdorp Ivo en Jessica, Maximilian Boy en Kimberly Sacco en Antoinette Westdorp-Hopmans Annemieke en Ronald, Pepijn, Madelief Marloes en Mark, Isa, Cas Judie en Johnny John en Leonie Westdorp-Ernst Floris Marlou en Bert Westra-Westdorp Idse Pimm Correspondentieadres: Watertorenstraat 28, 4462 WC Goes Op woensdag 9 juni is er gelegenheid van 19.00 tot 20.00 uur om persoonlijk afscheid te nemen in rouw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. We nemen in besloten kring afscheid. We zijn woonzorgcentrum Ter Weel' dankbaar voor de liefdevolle zorg. maandag 7 juni 2021 PM Rudi kwam nog elk jaar naar de traditionele snerthap waar hij met veel enthousiasme vertelde over zijn herinneringen als tafelaar en als mens. We zullen Rudi heel erg missen en wensen de familie veel sterkte toe. Leden en oud-leden Tafelronde 26 Walcheren Met groot verdriet nemen wij afscheid van onze vriend en nestor van onze club Rudi was een bijzonder mens met een brede belangstelling voor zijn omgeving en de maatschappij. Hij wist goed onderbouwde bevlogen betogen te houden en was geliefd in de club. Rudi was een bindende factor tussen jong en oud die op hoge leeftijd met de Lions onder andere op een Segway een stedentrip meemaakte. Zijn grote liefde voor Suriname zal ons bijblijven. Rudi, we gaan je enorm missen. Wij wensen Elly, Rebecca en Miriam alle sterkte toe met de verwerking van dit verlies. Lionsclub Vlissingen Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Rudi heeft zich jarenlang actief ingezet als lid en raadslid van de Lokale Partij Vlissingen. We verliezen met Rudi een betrokken, deskundig, kritisch, volhardend en bevlogen man met een enorme inzet voor de stad Vlissingen en haar inwoners. We wensen de familie veel sterkte bij dit verlies. bestuur, fractie en wethouder Lokale Partij Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 28