18 FAMILIEBERICHTEN Mathilda Blommaert-de Bakker Tilly L&/üwa VüwenthuA, Boent - Lei/ten - OVERLEDEN Leon Blommaert Emma de Feijter-de Graaff Lena Kloosterman - Tramper Lenie Sara Jonkheer - de Rijke Neeltje Maria Jacoba Visscher - Slabbekoorn - Nelly - Magdalena Anna Verlaan - van den Berg -Lenie- Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder. Hontenisse 13 februari 1931 f Oostburg 3juni 2021 weduwe van Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Jolanda t en Loek d'Olieslager-Blommaert Gert-Jan en Rayshelin, Taliya Anniek Jacqueline en Paul t van Haperen-Blommaert Lianne en Hensly, Xiolina, V Richard Correspondentieadres: coöperatie DELA, t.a.v. Familie Blommaert, Rucphensebaan 93-B, 4706 PH Roosendaal De afscheidsdienst is op woensdag 9 juni om 10.30 uur in de Sint-Willibrordus Basiliek, Steenstraat 2 te Hulst. Aansluitend brengen wij Ma naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats in Hulst, aan de Van der Maelstedeweg. "Dan ga ik op tot Gods altaren" Psalm 43 vers 4 Bedroefd maar dankbaar nemen we na een kort ziekbed afscheid van onze lieve vader en grootvader weduwnaar van Anna Jacomina Hamelink eerder weduwnaar van Anna Francina Geensen Drager van de eremedaille in goud; verbonden aan de Orde van Oranje Nassau Terneuzen, 2 april 1935 f Terneuzen, 2 juni 2021 Roggel: Marianne en Finus van Cadsand-Baert Pieter, Levien, Daniël Terneuzen: Francois en Corien Baert-de Jonge Mika, Norah Correspondentieadres: Robijnboog 29 4533 BA Terneuzen De uitvaartplechtigheid ter ere van Levien, wordt gehouden op dinsdag 8 juni om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Als u de plechtigheid wilt bijwonen verzoeken wij u vriendelijk u vooraf aan te melden voor deze dienst via een e-mail naar uitvaart@famb.nl of via telefoon nummer 06 5130 4826. De begrafenis zal in besloten kring volgen op de Zuiderbegraafïplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Ga met God en Hij zal met je zijn tot wij weer elkaar ontmoeten in Zijn naam elkaar begroeten Ga met God en Hij zal met je zijn Lied 416 Kort na het heengaan van haar geliefde Jan maar vol van warmte en dankbaarheid, delen wij u mede, dat overleden is onze lieve en zorgzame moeder en schoonmoeder en fantastische oma weduwe van Jan de Feijter Goudriaan, 30-06-1936 t Terneuzen, 03-06-2021 Lansing, Michigan :Edwin de Feijter en Jenny Lewis (USA )Enya Max 's-Hertogenbosch :Eimert en Nadia de Feijter-Bellussi Quintijn Phaedra Correspondentieadres: van Kinsbergenlaan 6 4535 BJ Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Emmy op dinsdag 8 juni van 19.00 - 19.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Als gevolg van coronamaatregelen zal de crematieplechtig heid op woensdag 9 juni in besloten kring plaatsvinden. Eddy Scheerders Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve zus, tante en oud tante in de leeftijd van 98 jaar. Altijd positief, belangstellend en zeer betrokken. Vlissingen: M.E. de Leeuwen-de Rijke Neven en nichten Waar je ook bent Ik zou het niet weten Niet in afstand of tijd te meten Maar ik heb je bij me Diep in mij Daarom ben je zo dichtbij Toon Hermans In alle rust overleden Schore, 10 januari 1929 Goes, 2 juni 2021 sinds 1982 weduwe van Jan Maarten Visscher Harderwijk: Janet en Rien Wemeldinge: Ella en Ko Wemeldinge: WilmaenHenk Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Noordelijke Achterweg 70,4424 EG Wemeldinge Nelly heeft haar lichaam ter beschikking gesteld aan de wetenschap. Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 7 juni tussen 19.00 en 20.00 uur in Dorpscentrum "De Wemel", Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Op zondag 13 juni zullen we haar, in besloten kring herdenken. "Ik zal niet zeggen dat ik geen lol heb gehad. Adieu lieve vrienden, maar nu ben ik het zat. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in de stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Verdrietig, maar ook vervuld van trots en mooie herinneringen laten wij u weten, dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en vriendin 15 april 1927 t 31 mei 2021 - Weduwe van Cornelis Kees Verlaan - Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Noordweegseweg 6 4458 AT Eindewege Het afscheid van Lenie zal plaatsvinden op maandag 7 juni om 12.00 uur in het Crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 in Goes. Aansluitend bent u daar welkom in de koffiekamer voor een hap en een slok. ZV zaterdag 5 juni 2021 Als iets liefs je verlaat, blijft nog altijd de liefde.... Verdrietig maar met mooie herinneringen hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, zorgzame vader, schoonvader en onze trotse opa Vogelwaarde, 19-12-1943 Hulst, 3-6-2021 HulstRia Scheerders-Verras Kloosterzande Mare en Sandra Anouk Roy Van Vollenhovenstraat 8 4561 JJ Hulst De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank aan huisarts Dr. Helmers, medewerkers Seniorenkliniek ZorgSaam Hulst, thuiszorg en nachtzorg voor de goede en lieve zorgen. "Kaars gedoofd het boek is gesloten" Op 90-jarige leeftijd is onze hoog bejaarde moeder, schoonmoeder en oma aan haar laatste reis begonnen weduwe van Cornelis Kloosterman Wolphaartsdijk 22 januari 1931 t Goes 2 juni 2021 Moeder van Coby en Dick Leeuwenburgh - Kloosterman Oma van Patrick Leeuwenburgh t Correspondentieadres: Muddy Waterstraat 60 4337 WK Middelburg Ze wordt in besloten kring begraven op de begraafplaats te Biezelinge in verband met de corona regels.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 140