Willem Griep Willem Griep 16 FAMILIEBERICHTEN Maria Johanna Hendrikse-Kaland Nicolaas Cornelis Adriaanse -Niek- OVERLEDEN jfim/s/ieew de Na een gelukkig leven, vervuld in liefde en zorg voor haar gezin en haar warme belangstelling voor veel anderen is rustig ingeslapen onze moeder, oma en oude oma 'a// r weduwe van Jaap Jonkheer in de leeftijd van 98 jaar Kinderen, klein- en achterkleinkinderen We bedanken huisarts Bruynzeel en de medewerkers van WVO en Zorgstroom voor de goede zorgen". Vlissingen, 29 mei 2021 Correspondentieadres: Nieuwe Vlissingseweg 328,4335 JK Middelburg We zullen in besloten kring afscheid van haar nemen. In hart en gedachten, vandaag en voor altijd Jouw lichtje straalt, tot in eeuwigheid Bedroefd maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven en wetende dat zij nu herenigd is met Pa, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Pieternella Jansen-de Braai - Nelly - weduwe van Salomon Jansen - Sam 14 maart 1933 131 mei 2021 Nicky en Yolanda Jansen-Verbeke Manon en Dennis - Lieke, Noud Kim Jan en Annemiek Jansen-de Meyer Rick Anouk en Bo Hans Jansen en Josje Liège t Linda - Devin Correspondentieadres: Rijnstraat 1 4535 GV Terneuzen De uitvaartplechtigheid zal in besloten kring worden gehouden op maandag 7 juni om 10.30 uur. Indien u de dienst via een livestream wenst te volgen, stuur dan een e-mail naar info@de ridder-uitvaart.nl en u ontvangt een link met inlogcode. Er is een Rotterdammert doodgegaan Jaap Ooms Rotterdam, 13-03-1946 Middelburg, 02-06-2021 Mijn man, onze pa, opa en overopa Wil Ooms Kinderen (achter-) kleinkinderen Zijn lichaam is naar de wetenschap, dat was zijn grootste wens. Adres: Prinsenhove 150 4336 HG Middelburg De trossen zijn gelost - ankers opgehaald Met onbekende bestemming vertrokken LJMaas Leendert Jan Maas Breskens 21-09-1947 Groede: Utrecht: Bergisch Gladbach: Eindhoven: Breskens 01-06-2021 Anita Maas-Tournois Muriel en Frank, Moos en Riva Titia en Thomas, Silas en Maja Albert en Eef donderdag 3 juni 2021 PM Leer ons alzo onze dagen tellen, dat wij een wijs hart bekomen." Psalm 90:12 Bedroefd delen wij u mee dat door de Heere, voor ons onverwachts maar op Zijn tijd, van ons is weggenomen onze geliefde moeder, oma en oude oma sinds 2001 weduwe van Johannes Hendrikse in de leeftijd van 97 jaar. Adri en Heieen Hendrikse-Bolle Mariëlle Jos Lennard André en Setske Hendrikse-Koppelaar Manon en Mark Myrthe Marije Jacco en Mirna Johan Nieuw-Sandenburgh Veere, 1 juni 2021 Correspondentieadres: Koestraat 15 4361 BE Westkapelle De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. zaterdag 5 juni om 10:00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Rookstraat 1 te Westkapelle. In verband met de huidige maatregelen zal deze dienst in besloten kring plaatsvinden. U kunt meeluisteren via www.gergemwestkapel Ie. n I Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden omstreeks 11.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Westkapelle. U kunt hierbij, indien gewenst, aanwezig zijn. Uw condoleances en blijken van medeleven stellen wij zeer op prijs en ontvangen we graag schriftelijk op bovenstaand correspondentieadres. Geen bloemen De werkelijkheid verdwijnt, De waarheid blijft. H. Finkers Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze lieve vader en opa Pim Rustend arts Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Sinds 2011 weduwnaar van Maatje Griep - de Graag Heinkenszand, 24 januari 1933 Goes, 28 mei 2021 Kloetinge: Kees en Cathie Griep - van de Wetering Judith, Pim, Sal Kloetinge: Gert-Jan en Esther Griep - Paauwe Linsey en Erik, Naomi Goes: Arjen en Ingrid Griep - Ekkebus Thomas, Isabel De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Willemsstraat 42, 4481 AT Kloetinge Verdrietig nemen wij afscheid van onze zwager en oom Pim Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Nosrat en Gerda Shirin en Remi Roy, Amber Leila David Ogen spraken krachtig, handen gaven rust, woorden waren eerlijk, een hart vol levenslust Maar die allermooiste sterren, ook die moeten soms gaan Pap, we zijn je dankbaar voor alles wat je hebt gedaan Verdrietig maar dankbaar voor alle Liefde die wij van hem mochten ontvangen, delen wij u mede, dat na een liefdevol en zorgzaam leven, van ons is heengegaan onze lieve vader, opa en broer Yerseke, 22 juli 1959 f Rotterdam, 31 mei 2021 Sharene en Lars Raysa Izabelle en Dennis Ayden Anne-MarieenTaki Correspondentieadres: Slagveldstraat 13,4416 CB Kruiningen Het afscheid van Niekzal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig maar vrede hebbend met het feit, dankbaar dat hij eindelijk mocht loslaten, verlangend naar rust in zijn hoofd, doen wij hierbij kennis van het heengaan van (levens)kunstenaar Leendert Jan Maas, mijn man en maatje, onze bijzondere vader en lieve opa. Correspondentieadres: A. Maas, Kruisdijk 7,4503 GH Groede Grote dank aan de casemanager en alle verzorgenden van Coensdike, De Stelle en De Hooge Platen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44