8 FAMILIEBERICHTEN Thea Wattel-van Vliet Kees de Goffau Cornelia Magdalena Boonman - van den Dries OVERLEDEN An Smit Roeters - Osté Kees de Goffau Kees de Goffau Corrie Boonman - van den Dries Verdrietig, maar dankbaar dat hij zo lang bij ons mocht zijn, hebben wij afscheid genomen van onze lieve vader, grootvader en overgrootvader JLdriaan Xprtekriie *16 september 1920 f28 mei 2021 sinds 27 novemèer 2018 weduwnaar van Tannetje (Dina Clément Wolphaartsdijk Leen Hanny Kapelle Rotterdam Wormerveer Kapelle Leny Sander Rien Mechthild Ada, Philip, Josephine Sandra Edward Tanja Frans Nathan, Eva De uitvaartplechtigheid wordt in besloten kring gehouden op woensdag 2 juni a.s. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats van Kats. Onze bijzondere dank gaat uit naar dr. Huysman en het team van St. Maarten in de Groe voor de liefdevolle begeleiding en verzorging. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij in zijn leven voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa Krabbendijke, 5 januari 1946 t Goes, 28 mei 2021 Jopie Silvia, Sabine, Valerie en Nick Dave en Wendie Daan, Sam, Kim Ravelijn de Groene Jager 44,4461 DJ Goes De uitvaart zal op donderdag 3 juni om 14:00 uur in besloten kring in de Vredeskerk te Goes plaatsvinden. U kunt de kerkdienst desgewenst volgen op: www.kerkdienstgemist.nl Tot het einde toe zelfstandig en altijd positief gestemd, is toch nog onverwacht overleden, onze lieve, zorgzame en trotse moeder en oma - Corrie - Weduwe van Jacobus Comelis Boonman 's-Heerenhoek, 12 juli 1934 Lewedorp, 27 mei 2021 Goes: Danny Boonman en Mariëlle de Hulster Susan en Robin Mike Tessa Goes: Albert en Conny Boonman - Casteleijn Boudewijn Maria Heinkenszartd: Marianne en Hans de Jonge -Boonman Anne Ruben Julian Veenendaal: Juliette van Muijden - Boonman Frank van Muijden (in herinnering) Tygo Burg. Vermetstraat 13,4456 AJ Lewedorp De uitvaartdienst en de begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. maandag 31 mei 2021 PM Zeg, zei het schaap Veronica.. Bedroefd, maar dankbaar voor de vele jaren dat wij bij elkaar waren, hebben wij op 27 mei afscheid genomen van onze levenslustige, humorvolle, lieve moeder, schoonmoeder en oma in de leeftijd van 90 jaar. Harry Smit Roeters en Anneke Jollie Hedy Noa, Bo, Danilo Roel en Els Smit Roeters Saskia Lindy en Michiel Renée Smit Roeters en Arthur van Bommel Koen en Francien "Wij danken de medewerkers van verpleeghuis Willibrord voor de liefdevolle zorg". Correspondentieadres: Mezenhof 20, 4332 DW Middelburg Op woensdag 2 juni om 16.30 uur nemen we af scheid van haar in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. U wordt uitgenodigd om hierbij aanwezig te zijn. Na de samenkomst zullen we elkaar ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. U kunt de samenkomst eventueel ook volgen via de live-stream: https://start.memoriam.tv/3E8R-MlT7 Vredig weggegleden uit het heden Na een leven dat altijd in het teken stond van zorgen, is rustig en vredig ingeslapen onze lieve moederen oma weduwe van Johan Wattel Waddinxveen, 28 augustus 1940 t Wissen kerke, 21 mei 2021 Marlon en Jan Corien Kim en Jim Jeffrey Correspondentieadres: Spuidijk 4,4493 BL Kamperland De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig om het gemis maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn is overleden onze lieve broer, zwager en oom echtgenoot van Jopie de Goffau-Kuzee Machalien t en Peter t Ali Mart en Stannie Adrie en Joos Ad en Nellie Jos en Coby t Neven en nichten Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde en altijd behulpzame zwager echtgenoot van onze zus Jopie de Goffau-Kuzee. In liefde herdenken wij allen in onze familiekring die ons zijn voorgegaan. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Familie Kuzee. Verdrietig, maar met mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Goes: Magda en Jan van Eijkeren - van den Dries 's-Heerenhoek: Daan t en Ans van den Dries - Sanders Achthuizen: Lony en Jan de Jonge - van den Dries Heinkenszand: Albert en Tilly van den Dries - van Wanrooij Neven, nichten en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 28