18 FAMILIEBERICHTEN Gerrie de Jonge - Jacobs Tanny Uij [-Sckroevers Aad Claassen ftnnemielz Tannetje Geertruida van Meel-Westerweele Maria Catharina Karreman-de Fouw Emmanuel Duru Geheel onverwacht is overleden Emmanuel Duru in de leeftijd van 13 jaar Emmanuel was speler van ons G-team. Wij gaan hem met zijn lach, enthousiasme, positieve instelling en ongelooflijk doorzettingsvermogen ontzettend missen. Spelers, ouders, begeleiders en bestuur van v.v. Zeelandia Middelburg wensen oma Diny en familie en vrienden van Emmanuel heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Tot ons groot verdriet is onze lieve ma en oma overleden en is nu, eindelijk, herenigd met pa 7 december 1946 - f 24 mei 2021 Piet de Jonge (in liefdevolle herinnering) Christi en Jan Kim en Joris Nick en Sandra Annet (in liefdevolle herinnering) en Patrick Sander en Femke Rosalie Maaike Linda Petra en Theo Lisa Correspondentieadres: van Pallandtstraat 7, 6137 HG Sittard Naar de wens van Gerrie heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Gerrie de Jonge-Jacobs Zoals j e was In de schemering van haar leven is rustig weggegleden onze moeder en oma Tanndje Pietemella weduwe van Huib Uijl 29 maart 1933 120 mei 2021 Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Familie Uijl Weststraat 12 4386 AZ Vlissingen De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom, team Bloemenbuurt en WVO Zorg, verpleeghuis Pablo Picasso voor de liefdevolle verzorging van Tanny. Eindelijk rust en weer samen met zijn geliefde Tiny. Toch nog onverwachts is na een moeilijke periode rustig ingeslapen onze "ome Aad", opa en oude opa Adrianus Franciscus Maria 24 januari 1934 f 24 mei 2021 levenspartner van Tiny Weststrate (f) Goes: Yvonne en Rob Marton en Johan, Sev Breda: Björn en Tess Terneuzen: Cora en Patrick Dewi en Jason Correspondentieadres: De Boomgaarden 4,4464 AJ Goes Aad is in besloten kring gecremeerd te Terneuzen. j(eesi/ Als de dood ons eens scheidt, weet ik; we zijn elkaar nog niet kwijt. Veel te vroeg, want zij had nog zoveel plannen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve dochter, zus en tante WifdeCmina Laurxna ifannck 18 juni 1979 25 mei 2021 Gert en Nel Harinck - Looij Marco en Monique, Britt Correspondentieadres: Bruëlisstraat 106,4421 CT Kapelle Piet van Meel DANKBETUIGING Riet Op maandag 31 mei nemen wij besloten kring afscheid van Annemiek in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg te Goes. in 2 zaterdag 29 mei 2021 Geschokt en met verdriet staan we stil bij het plotseling overlijden van Emmanuel is jarenlang liefdevol verzorgd door zijn oma. We wensen oma, ouders, zusje, weekendpleegouders en verdere familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Namens Juvent, afdeling Pleegzorg Ruud Stevens, Bestuurder Marian Borg, namens Pleegzorg Walcheren We zijn verdrietig dat we onze dierbare zus moeten missen Met haar is een deel van onze wortels afgestorven. Adrie Jacobs Marga en Jan Harinck-Jacobs Albertine Jacobs en Rudl Sjardljn PM "Nog even nah de kerke, 't dorpsuus, m'n 'of, de kinders" En opeens is er geen 'nog even' meer... We missen hem heel erg, mijn lieve man, onze onvergetelijke pa en opa Wij zijn u zeer dankbaar voor de overweldigende warme deken aan steun en medeleven die we hebben ontvangen na zijn overlijden. Het heeft ons diep ontroerd, getroost en gesterkt te weten dat hij voor zo veel mensen iets betekend heeft. Willy van Liere Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Biervliet, mei 2021 Bedroefd, maar blij voor haar dat ze eindelijk na een paar moeilijke laatste jaren, haar rust heeft gevonden, delen wij u mede dat van ons is heengegaan, dinsdag 24 mei op 88-jarige leeftijd. Weduwe sinds 19 december 1993 van Moeder van Anja overleden 10 september 2016 Correspondentieadres: Sint Janstraat 58G 4741 AR Hoeven Jaap en Cobie Moerland Kinderen en kleinkinderen In verband met corona en haar eigen wens, hebben wij vrijdag 28 mei 2021, in besloten kring afscheid van haar genomen. Gemis kan je niet met woorden omschrijven je kunt het enkel voelen met je hart en dat doet verdomde pijn. Omdat het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken voor de overweldigende belangstelling, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van willen wij u langs deze weg hartelijk danken. Namens de familie Jan Karreman

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 46