S FAMILIEBERICHTEN 17 ■5* Jan Verdonk Jan Verdonk Johannes Menheere Dies Hoondert JUBILEUM OVERLEDEN Rinus Daane Neeltje van de Vrie-Verduijn Jacob de Waal Jaap - Jan - Jan Menheere Jan Menheere r tl Wij witten iedereen kartel ij Ie bedanken voor de vele reacties - in welke vorm dan ook - i.v.m. ons 50jarig huwelijk! Leen Annie Pluijmers Marinus Levinus Daane - füófnaA - Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos. Kay, Loïs De eeuwige God zij u een woning, en van onder eeuwige armen. Deur. 33:27 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij in haar zorgzame leven voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Quinten van de Vrie t 14 februari 2018 Breskens, 13 januari 1927 t Middelburg, 26 mei 2021 Ben en Corrie Ab en Addie Lies en Jan Joop en Neeltje Jeroen en Ireen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Hof't Seijs en dr. P.M. Bruynzeel voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres Wachttoren 13 4336 KL Middelburg De dankdienst voor haar leven wordt in besloten kring gehouden op woensdag 2 juni om 14.15 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. U bent uitgenodigd de dienst mee te beleven via de livestream: https://start.memoriam.tv/AME3-S4A5 Veel heb je ons gegeven veel heb je voor ons betekend plotseling uit het leven gedreven blijf je in onze harten leven. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Met verdriet in ons hart, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden mijn man, onze lieve vader, opa en overopa *10 mei 1938 - f28 mei 2021 Digna Menheere - Magnus Robert en Ina Menheere - Stoop Kelly en Sjoerd, Kian, Maud Emily Alicia Bodine Yannick Claudia en Jos van Gessel - Menheere Jody en Wilco Joël Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van SVRZ en afdeling AO A van het ADRZ voor de liefdevolle verzorging. Deltastraat 2D, 4456 BB Lewedorp Er is gelegenheid om ons te condoleren en afscheid te nemen van Jan op dinsdag 1 juni van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst en crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor alle blijken van medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van Dit heeft ons erg goed gedaan. Janny Poelman Kinderen en kleinkinderen Kwadendamme, mei 2021 zaterdag 29 mei 2021 PM "Oemoemenoe" We hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve schat, vader, broer, oom en zwager Yerseke, t Alkmaar, n januari 1947 24 mei 2021 Janny Daane - Pluim Elise Daane Piet en Heieen Daane Angela, Chantal Hans Pluim Werkendelslaan 53 1851 VB Heiloo email: janny@daco-antech.nl De plechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij hebben veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Wij wensen Janny en Elise veel sterkte met dit grote verlies. Piet Heieen Daane Angela Paul Mads, Fayda Chantal Sjoerd Diep geraakt zijn wij door het veel te vroeg overlijden van onze geliefde buurman Hij was een fijne buurman en vriend. Altijd bereid om iedereen te helpen. Dag Jan.... We zullen je missen. Wij wensen Marjo, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Dick, Peta Piet, Marjon Greta Wim, Nicole Wijnand, Lisette Jan, Monique Jaap, Marjo Tom, Jenny En kinderen Verdrietig, maar vooral heel dankbaar voor alle jaren dat we met jou hebben mogen samenwerken, nemen wij afscheid van onze collega Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Marjo de (klein)kinderen en naaste familie en vrienden Met het overlijden van Jan verliezen wij een zeer gewaardeerde collega die in zijn werk een voorbeeld voor ons was Namens al je collega's, Tjaden BV Dordrecht: Ina de Waal - Schout Vaste Rots van mijn behoud... Intens verdrietig maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, trotse opa en mijn broer in de leeftijd van 83 jaar. H.l. Ambacht: Hans en Annette Sander Coen Oosterhout: Elise en Bas Den Haag: Janneke van Peer - de Waal 25 mei 2021 Correspondentieadres: Present Uitvaartzorg T.a.v. familie De Waal Koninginneweg 1 3331 CD Zwijndrecht De uitvaartplechtigheid en begrafenis vinden in besloten kring plaats te Bruinisse. Verdrietig maar met een dankbare herinnering aan zijn leven hebben we afscheid moeten nemen van onze broer, schoonbroer en oom echtgenoot van Digna Magnus Wij wensen Digna, haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij dit verlies. Annie en Rinus Mina en Piet Jo en Rinus Adrie en Annie Rinus en Lona Neven en nichten Na een kortstondig ziekbed is overleden onze zwager en oom Lewedorp: Broer, zussen, neven en nichten Familie Magnus

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45