A Js dpg FAMILIEBERICHTEN 19 Anita Labrujère Monic Kareis J? Tüly T(yrbyrv-StelfcLert 'Wij staan altijd voor u klaar.' DEtA ■li' Jenny Hubregtse OVERIGE BERICHTEN X" Het gemis blijft groot Maar de grote belangstelling die wij na het overlijden van mochten ontvangen heeft ons veel steun gegeven. Onze hartelijke dank hiervoor. Fam. Wesdorp Breskens, mei 2021 Eddy Kroes jfèesi/ (xm/J(ïeres voor elkaar familieberichten zaterdag 29 mei 2021 ZV Zonder Anita is alles anders. Wij danken iedereen voor de enorme hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het plotseling overlijden van onze OP De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om door te gaan. Jan de Zwarte Ad t Sari Labrujère Martijn Jessica, Julia Sascha Maik, Justin Niels Tessa Romy Chiel Terneuzen, mei 2021 Na het overlijden van mijn zus en onze (oud)tante op 16 april 2021, willen wij op deze manier iedereen hartelijk bedanken voor de aanwezigheid tijdens de afscheidsdienst en de vele kaarten en berichten die we hebben ontvangen. Het doet ons goed om te weten dat Jenny door zo velen werd gewaardeerd om wie zij was. Piet Hubregtse Annette en Daniël, Nienke, Lotte van Veen-Hubregtse Evelien en Jeroen, Sietse, Lieke Helfferich-Hubregtse Breskens, 29 mei 2021 Wij willen iedereen bedanken voor de steun en het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van De overweldigende hoeveelheid kaarten, mooie woorden en prachtige bloemen waren voor ons een grote troost en zullen een dankbare herinnering blijven. Emmy Kroes-De Rechter Bas, Imke Roan Nico, Tessa, Suze Jop "Nog even nah de kerke, 't dorpsuus, m'n 'of, de kinders" En opeens is er geen 'nog even' meer... We missen hem heel erg, mijn lieve man, onze onvergetelijke pa en opa Wij zijn u zeer dankbaar voor de overweldigende warme deken aan steun en medeleven die we hebben ontvangen na zijn overlijden. Het heeft ons diep ontroerd, getroost en gesterkt te weten dat hij voor zo veel mensen iets betekend heeft. Willy van Liere Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Biervliet, mei 2021 Tranen en leegte Maar ook liefde en warmte hebben wij gevoeld, ons gegeven door een kaart, brief, telefoon of door er gewoon voor ons te zijn na het overlijden van mijn fantastische vrouw en lieve moeder en schoonmoeder Aangezien het onmogelijk is iedereen daarvoor te bedanken, betuigen wij op deze wijze onze oprechte dank. Henk Torbijn Jurgen Bianca en kleine Teun Familie Torbijn Familie Steijaert Een speciaal woord van dank aan Team Zorgzaam Hooge Platen en Uitvaartverzorging Quataert. Breskens, mei 2021 Miranda Brasser van DELA Ons ervaren team helpt u graag om het afscheid altijd persoonlijk en bijzonder te maken. Voor leden en ieder ander. Ga voor informatie naar dela.nl/zeeuwsvlaanderen of bel Oil5 21 ÏO 77 voor een persoonlijk gesprek. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 137