18 FAMILIEBERICHTEN Aad Claassen JUBILEUM OVERLEDEN Neeltje van de Vrie-Verduijn Jacob de Waal Jaap Emmanuel Duru Jan Menheere Steven Hoekwater Jan Jacobs DANKBETUIGING Maria Catharina Karreman-de Fouw Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele reacties - in welke vorm. dan ook - Lv.m. ons 50 jarig huwelijk! Leen Annie Pluijmers De eeuwige God zij u een woning, en van onder eeuwige armen. Deur. 33:27 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij in haar zorgzame leven voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Quinten van de Vrie t 14 februari 2018 Breskens, 13 januari 1927 t Middelburg, 26 mei 2021 Ben en Corrie Ab en Addie Lies en Jan Joop en Neeltje Jeroen en Ireen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Hof't Seijs en dr. P.M. Bruynzeel voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Wachttoren 13 4336 KL Middelburg De dankdienst voor haar leven wordt in besloten kring gehouden op woensdag 2 juni om 14.15 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. U bent uitgenodigd de dienst mee te beleven via de livestream: https://start.memoriam.tv/AME3-S4A5 Marinus Levinus Daane - Ifioêmtó - Eindelijk rust en weer samen met zijn geliefde Tiny. Toch nog onverwachts is na een moeilijke periode rustig ingeslapen onze "ome Aad", opa en oude opa Adrianus Franciscus Maria 24 januari 1934 f 24 mei 2021 levenspartner van Tiny Weststrate (f Goes: Yvonne en Rob Manon en Johan, Sev Breda: Björn en Tess Terneuzen: Cora en Patrick Dewi en Jason Correspondentieadres: De Boomgaarden 4,4464 AJ Goes Aad is in besloten kring gecremeerd te Terneuzen. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Wij wensen zijn nabestaanden sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Directie en Collega's Bedrijven Bakker Axel Riet zaterdag 29 mei 2021 ZV Ei n "Oemoemenoe" We hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve schat, vader, broer, oom en zwager Yerseke, t Alkmaar, n januari 1947 24 mei 2021 Janny Daane - Pluim Elise Daane Piet en Heieen Daane Angela, Chantal Hans Pluim Werkendelslaan 53 1851 VB Heiloo email: janny@daco-antech.nl De plechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Vaste Rots van mijn behoud... Intens verdrietig maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, trotse opa en mijn broer in de leeftijd van 83 jaar. Dordrecht: Ina de Waal - Schout H.l. Ambacht: Hans en Annette Sander Coen Oosterhout: Elise en Bas Den Haag: Janneke van Peer - de Waal 25 mei 2021 Correspondentieadres: Present Uitvaartzorg T.a.v. familie De Waal Koninginneweg 1 3331 CD Zwijndrecht De uitvaartplechtigheid en begrafenis vinden in besloten kring plaats te Bruinisse. Geschokt en met verdriet staan we stil bij het plotseling overlijden van Emmanuel is jarenlang liefdevol verzorgd door zijn oma. We wensen oma, ouders, zusje, weekendpleegouders en verdere familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Namens Juvent, afdeling Pleegzorg Ruud Stevens, Bestuurder Marian Borg, namens Pleegzorg Walcheren Verdrietig maar met een dankbare herinnering aan zijn leven hebben we afscheid moeten nemen van onze broer, schoonbroer en oom echtgenoot van Digna Magnus Wij wensen Digna, haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij dit verlies. Annie (t) en Rinus Mina en Piet (t) Jo en Rinus Adrie en Annie Rinus en Lona Neven en nichten Geheel onverwachts moeten wij afscheid nemen van onze zwager/oom Greet en Jan Peter en Jolanda Chantal, Raymond en Meadow Björn en Mandy Ria Sigrid, Randall en Yuna Marije, Milan, Jasper en Pepijn Ome Staf Gemis kan je niet met woorden omschrijven je kunt het enkel voelen met je hart en dat doet verdomde pijn. Omdat het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken voor de overweldigende belangstelling, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van willen Namens wij u langs deze weg hartelijk danken, de familie Jan Karreman

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 136