V FAMILIEBERICHTEN 17 Maria Margaretha David-de Bock Jew Jacobs Emmanuel Duru Emmanuel Naeen langzaam afnemende gezondheid en een liefdevolle verzorging in zorgcentrum 'Vremdieke', is overleden - Marietje - weduwe van Willy David Axel, 22-4-1927 t Hoek, 25-5-2021 correspondentieadres: Axent Notarissen mr. I. Segers Claushof 2 4532 BB Terneuzen De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 2 juni om 10.30 uur in de Heilige Maria Hemelvaart Kerk, Philipsplein 10 te Philippine. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Marina Touw Saiün' Hom across the* ocem Saifm kom wore going to bo fret Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van onze oom Elise en John Sean, Thomas Richard Jan Jacobs ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Het is zover.... om degene die ik liefhad terug te zien. Dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij heeft ondervonden in verpleeghuis Binnenstad Hulst afdeling Korenmarkt beneden, delen wij u mede dat zacht en kalm is ingeslapen Christina Amelia Frey-Hamburger weduwe van Willem Frey Amsterdam, 19-06-1934 t Hulst, 25-05-2021 Uit aller naam: Ellij van Delft-Mahu Correspondentieadres: Uitvaartverzorging 'de Ridder' ■- Hughersluys 37 4536 HM Terneuzen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank voor het verzorgend team van Korenmarkt - beneden, Dr. Wieland en Dr. Rijk. COLOFON Familieberichten vrijdag 28 mei 2021 ZV Verdriet, stilte en ongeloof gingen door de school toen we hoorden van het plotselinge overlijden van Emmanuel was een leerling van klas vmbol Jouw positiviteit en doorzettingsvermogen zijn een voorbeeld voor velen en we gaan je erg missen. Wij wensen de familie en vrienden en ieder die Emmanuel liefheeft veel sterkte toe met het verwerken van het verlies van Emmanuel. Namens alle leerlingen, medewerkers, leden van de medezeggenschapsraad van De Sprienke en de Deltaschool en het bestuur van Stichting De Korre Er staat een lege stoel In de klas Terwijl jij pas nog In ons midden was Niet meer genieten Van jouw prachtige lach Wij zullen jou Missen iedere dag Rust zacht lieve Voor altijd in ons hart Tom, Jarne, Berend, Roan, Awet, Kim, llya, Vivian, Lauren, Tara, Charlotte, Danny, Martha, Jessica, Lievjjn, Nelson, Manou en Stephanie Heidelbergse Catechismus Zondag 1 De HEER heeft thuisgehaald Zijn kind Rotterdam, 24-1-1938 Terneuzen, 25-5-2021 Geliefde zus van: W. Oostdijk-Touw A. Bosma-Touw Als een moeder en oma voor: Leslie en Heiko Ilias en Bouchra Fara Correspondentieadres: Hughersluys 37 4536 HM Terneuzen Zaterdag 29 mei is ervan 16.00 -16.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. De dankdienst voor haar leven zal plaatsvinden op D.V. maandag 31 mei om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk 'De Levensbron', Sloelaan 40 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Bellamystraat. Na de begrafenis bent u uitgenodigd in de kerk. U heeft de mogelijkheid de uitvaart bij te wonen via de livestream: www.terneuzen.gkv.nl Alleen schriftelijke condoleance. Tot onze grote schrik moeten wij afscheid nemen van onze vriend Adrie en Petra Frans en Hannie Wim en Marga Bram en Marleen Ronald en Benita Peteren Jacqueline Sjack Jacco Fernand en Wendy Eric en Matty Gerry en Hanneke Perry en Kathleen Mieke Johnny en Marian Ton en Nin Met leedwezen nemen wij kennis van het onverwachte overlijden van onze medebewoner Jan was een betrokken en karaktervolle vriend en buurman. Wij wensen zijn nabestaanden sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Bestuur en bewoners De Remise, Breskens Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. I medki l|l' ffj apg r familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 56