FAMILIEBERICHTEN 17 Maria Neeltje Volkers Marian Geerard Duijnkerke Marian Helena Josephina Maria Renders Lieve Emmanuel Jij was ons weekend bonuskind, het was altijd een feestje als jij kwam. Jouw oplossingsvermogen en doorzettingsvermogen, je humor en grote liefde waren een voorbeeld voor ons. Bedankt lieve Diny dat jij Emmanuel 6,5 jaar met ons wilde delen "ons deeltijdkind". Vergeten doen wij jou nooit, lieve Emmanuel, want jij zit voor altijd in ons hart. Wim, Ingrid en de (pleeg)kinderen Emmanuel Duru Emmanuel Emmanuel Duru Altijd positief en sterk Zo oneerlijk, groot gemis Emmanuel Duru Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Emmanuel. Wij herinneren hem als een vrolijke jongen die overal een kans zag. Wij wensen familie en vrienden heel veel sterke met dit zware verlies. Leerlingen en team St. Jozefschool Vlissingen Je hebt je strijd ten einde toe gestreden tot God je riep. Mij nam je bij de hand. Hij heeft geluisterd naar je vurige gebeden, je stap voor stap geleid naar het beloofde land. En naast de droefheid die we moeten dragen is het weten: God heeft je bevrijd. Hij gaf ons niet het antwoord op on%e vragen, maar schonk ons uitlicht op Zijn eeuwigheid. Na een dappere strijd is van ons heengegaan onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Serooskerke, 4 januari 1970 Middelburg, 21 mei 2021 Middelburg Nel Volkers - de Visser Adri Volkers f Wouw André en Jacqueline Stijn Lerum Riny en Sona Zweden Adrian, Eucine, Spartak Correspondentieadres: Paus Johannes XXIII-laan 1 4334 EK Middelburg De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Alleen schriftelijke condoleances God nam tot zich Zijn kind Ko en lies Johan Tina (in herinnering) Simon en Nelie Lein en Bonny Wim en Marianne neven en nichten Wij wensen Nel, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze goede en behulpzame buurman Albert Geuze Tot ons grote verdriet is Lena overleden. 29-07-1949 t 26-05-2021 Frans en Iris Jonkers Het afscheid vindt plaats in besloten kring. Correspondentieadres: Frans Jonkers, Middelburgsestraat 49, 4371 EP Koudekerke Met veel respect en bewondering hebben we afgelopen periode met je meegeleefd. Helaas moeten we nu afscheid nemen van, Lena Jonkers - Renders Wij gaan een warme, hartelijke, belangstellende, goedlachse en gastvrije buurvrouw missen. Frans, Iris en Timo heel veel sterkte bij dit verlies. Chris, Wilma, Cor, Koos, Willemien, Gerard, Inge, Maarten, Peter en Mieke Initiatiefnemers Buurttafel Uitwijk DANKBETUIGING COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten vrijdag 28 mei 2021 PM Verdriet, stilte en ongeloof gingen door de school toen we hoorden van het plotselinge overlijden van Emmanuel was een leerling van klas vmbol Jouw positiviteit en doorzettingsvermogen zijn een voorbeeld voor velen en we gaan je erg missen. Wij wensen de familie en vrienden en ieder die Emmanuel liefheeft veel sterkte toe met het verwerken van het verlies van Emmanuel. Namens alle leerlingen, medewerkers, leden van de medezeggenschapsraad van De Sprienke en de Deltaschool en het bestuur van Stichting De Korre Er staat een lege stoel In de klas Terwijl jij pas nog In ons midden was Niet meer genieten Van jouw prachtige lach Wij zullen jou Missen iedere dag Rust zacht lieve Voor altijd in ons hart Tom, Jarne, Berend, Roan, Awet, Kim, llya, Vivian, Lauren, Tara, Charlotte, Danny, Martha, Jessica, Lievjjn, Nelson, Manou en Stephanie Wij zijn stil en verdrietig door het overlijden van ons vrolijke, dappere en inspirerend jeugdlid en zwemmaatje. Kleinzoon van onze trimzwemster Diny. Wij denken aan haar en verdere familie. Dr. A. Stavermanbrigade, Vlissingen. Wij wensen Janneke en de kinderen veel sterkte toe. Serooskerke: Lenie Lagendijk Nico en Ina Grootjans Voor de vele blijken van betrokkenheid bij het overlijden van mijn lieve man en onze vader, opa en overgrootvader wil ik u, mede namens mijn kinderen, klein- en achterkleinkinderen bedanken voor de kaarten, lieve brieven, bloemen en aanwezigheid. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Janny Duijnkerke - Speijkers Heinkenszand mei 2021 Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45