_T Y 12 FAMILIEBERICHTEN Jozina Geus - de Baar Kees van der Horst - Sien - Piena Verweerd-Vlot OVERLEDEN Cornells Izaak van der Horst Kees Kees van der Horst Kees van der Horst Kees van der Horst Kees van der Horst Kees van der Horst Kees Kees van der Horst Enige en Algemene kennisgeving Oud worden is niet erg, maar hoe wordt je oud! Dankbaar dat zij zolang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma weduwe van Piet Geus in de leeftijd van 97 jaar. 's-Heerenhoek: Kees (in herinnering) en Els Peter en Dorien, Isabelle, Nikkie Jan (in herinnering) Rosmalen: Leo Vierpolders: Lianka en Bram Thomas en Astrid, Bram, Frank Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van SVRZ De Kraayert voor de liefdevolle verzorging. Lewedorp, 20 mei 2021 Correspondentieadres: Beeldhoeveweg 6a, 4453 VK 's-Heerenhoek De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Enige en algemene kennisgeving Op 88 jarige leeftijd uit ons midden weggenomen sinds 21 februari 2002 weduwe van Comelis Verweerd. De familie 19 mei 2021 Verpleeghuis 'Waerthove' De crematie heeft dinsdag 25 mei plaatsgevonden. Correspondentieadres: C. van der Schoor-Verweerd p/a Uitvaartonderneming 'De Drechtstreek' Jan Steenstraat 71 3362 XH Sliedrecht woensdag 26 mei 2021 Geheel onverwachts en veel te vroeg is van ons heengegaan, mijn man en onze lieve, zorgzame vader, zoon en broer Arnemuiden, 5 januari 1976 t Arnemuiden, 21 mei 2021 Vanessa Bradley Iza-lynn Iza en Bertt Rien Benny en Moniek Janna Anouk en Daniël Jamo en Manon Correspondentieadres: Deurloo 6 4341 LR Arnemuiden Donderdag 27 mei van 19.00 uur tot 20.30 uur is er gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Kees. Dit kan in uitvaartcentrum De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Er is ook gelegenheid tot condoleren Vrijdag 28 mei vindt de begrafenis in besloten kring plaats. De plechtigheid begint om 13.00 uur en het is mogelijk om dat online te volgen via deze link: youtube.com/user/originmediaventure/live No more being afraid, feel the sun on your face Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde en betrokken collega Wij herinneren ons een gezelligheidsmens. Dol op vis vangen en eten. Vriendelijk en altijd bereid om een ander te helpen. Onze gedachten gaan uit naar Kees zijn familie en naar eenieder die hem dierbaar was. Directie en medewerkers Cuijpers Groep BV Aangeslagen en verbijsterd zijn wij door het overlijden van Wij wensen Vanessa, Bradley, Iza-Lynn, Iza, Benny en verdere familie alle kracht en heel veel sterkte met dit grote verlies. Lydia, Johnny, Joan en Anne Lenette, Raymond en Nerena George en Saskia Een groot gemis een groot verdriet Maar herinneringen vergeten wij niet Te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriend Walter en Marjo Babba en Wendy Marco Arjan en Linda Johan en Aranca Anton en Miranda Leonard en Mirte Alex en Sandra David en Marissa Ruud en Rianne Christian en Marlon Wim en Nadja Hinne Arnold en kinderen Verdrietig zijn wij nu de vader van ons teamlid Iza-lynn is overleden. Wij wensen haar, Vanessa, Bradley, overige familie en vrienden veel sterkte met dit grote verlies. Arnemuiden: Speelsters, ouders en begeleiding MO-10 V.V. Arnemuiden Wij zijn diep geraakt door het overlijden van vader van onze leerling Iza-Lynn en oud-leerling Bradley. We leven mee met Vanessa, Bradley en Iza-Lynn en wensen familie en vrienden heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Leerlingen, ouders en team Archipelschool 't Vierschip Arnemuiden Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij wensen Vanessa, Bradley, Iza-lynn en verdere familie heel veel sterkte toe. Activiteitencommissie, WArnemuiden Anita, Angela, Nadja, Wendy, Miranda, Marie-jeanne Ons bereikte het droevige bericht dat ons geheel onverwacht is ontvallen Lid, vrijwilliger en vader van onze jeugdleden Bradley en Iza-Lynn. Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Bestuur en leden van de voetbalvereniging Arnemuiden PM Ik draag je bij me, elke dag In een herinnering of een lach Ik draag je bij me, de rest van mijn leven Omdat ik nooit minder dan nu Om je zal geven Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van Vader van onze leerling Bradley van der Horst Wij leven mee met Bradley, zijn moeder en zijn zusje en wensen hen sterkte en kracht toe in deze moeilijke tijd. Leerlingen en mentoren klas T2b en team CSW Toorop Talent College a.'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44