Past een traplift wel op mijn trap? Otolift, dé meest gekochte traplift van Nederland Bel gratis 0800 444 770 6 www.otolift.nl Stuur mij een gratis brochure m7'6e^e(e voor een gratis thuisadvies of om onze gratis brochure te bestellen. Als traplopen lastiger wordt of ge woonweg niet meer gaat, kan een traplift de oplossing zijn. Door chro nische ziekten, zoals artrose, diabe tes en COPD, en het ouder worden, kan de trap een steeds groter obsta kel worden. Met een traplift is de trap weer veilig toegankelijk. Dan is het wel fijn om te weten of de trap ge schikt is voor een traplift. Er bestaan verschillende trapliftmo- dellen, elk met hun eigen voordelen en mogelijkheden. Waar de een alleen op rechte trappen geplaatst kan worden, is de ander geschikt voor vrijwel elke trap in Nederland. Een traplift past daarom op rechte trappen, trappen met bochten én spil- en wenteltrappen. De eerste stap om te bepalen of een trap lift op de trap past, is door de maten op te nemen. Om de traplift zo goed en zo compact mogelijk te kunnen plaatsen, is het belangrijk dat de trap zo nauwkeurig mogelijk ingemeten wordt. Trapliftfabri- kant Koninklijke Otolift gebruikt daar voor een zelf ontwikkelde inmeet-app. In slechts 20 minuten tijd is de trap tot op een tiende van een millimeter nauw keurig opgemeten. En via de virtual rea- lity-app laat de adviseur direct zien hoe de traplift er op de trap uit gaat zien. Door innovatieve technologieën, zoals de Reverse Drive Technology, kan de stoel van de traplift deels of zelfs volle dig achteruitrijden. Plaatsing is daarom al mogelijk op trappen vanaf slechts 60 centimeter breedte. Het is daarnaast ook mogelijk om de traplift aan de binnen zijde van de trap te laten plaatsen. De brede kant van de treden blijft hierdoor vrij en de trapleuning kan vaak blijven zitten. Ook voor smalle trappen is er dus een geschikte oplossing te vinden. Omdat elke trap anders is en ieder een andere wensen heeft, is een traplift maatwerk. Koninklijke Otolift heeft dat proces doeltreffend veranderd door de Otolift Modul-Air te ontwikkelen. De rail van deze traplift bestaat uit inno vatieve modules, die perfect op elkaar aansluiten. Deze modules zijn onderling uitwisselbaar, waardoor de traplift ge makkelijk op maat gemaakt kan worden voor vrijwel elke trap. En dankzij een slim voorraadsysteem kan de traplift al binnen 48 uur geplaatst worden. Wilt u zeker weten of een traplift van Ko ninklijke Otolift op uw trap past? Maak dan een afspraak voor een vrijblijvend thuisadvies. U weet dan meteen wat de exacte kosten zijn voor uw situatie. Of vraag een gratis brochure aan. Kijk op www.otolift.nl of bel gratis naar 0800 444 770 6. Uw trapleuning blijft zitten Brede kant van de trap blijft vrij Niet goed geld terug Huren, nieuw en tweedehands Slechts 48 uur levertijd m^rmr6U( Advertentie 100% nauwkeurig inmeten Maatwerk voor elke situatie Een traplift voor uw situatie Adres Postcode/plaats g Telefoon Stuur deze bon in een ongef ran keerde envelop naar: Otolift Trapliften, Antwoordnummer 17014,2810 VK Bergambacht KONINKLIJKE Naam TRAPLIFTEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 14