T 9 Pieter Frans Roos Maria Susanna de Regt-Vreeke OVERLEDEN Johanna Maria Polfliet Joke Leon van Leemput Petrus de Valck Je moet zeilen op de wind van vandaag, De wind van gisteren helpt je niet vooruit. Je moet zeilen op de wind van vandaag, De wind van morgen blijft misschien wel uit. Zelfstandig tot het eind; het roer in eigen hand. Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van Piet weduwnaar van Corrie Roos - Van den Boogaard Dordrecht 4 december 1937 Oost-Souburg 22 mei 2021 Karin in liefdevolle herinnering en Martin Esther en Patrick Elayna, Kaydi Tom en Mandy Erik en Jeannine Victor en Ellen Kevin, Marleen Correspondentieadres: Nieuwe Vlissingseweg 642 4335 JV Middelburg De afscheidsdienst, voorafgaand aan de crematie, wordt in besloten kring gehouden. Alouisius Josephus Neve - Wies - Ria Na een periode van afnemende gezondheid is overleden onze geliefde schoonzus en tante Annie Jacobse-van den Broeke In de leeftijd van 84 jaar. We wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe. Grijpskerke: Anton Jacobse f Middelburg: Leida f en Wim f Dekker-Jacobse Goderich (Can.): Lena f en Joost f Koene-Jacobse Oost-Souburg: Jan en Ria Jacobse-Paardekooper Middelburg: Piet f en Nel Jacobse- de Visser Oost-Souburg: Cor en Christien de Rijke-Jacobse Goes: Mattie en Lou van Pagee-Jacobse Meliskerke: Wim en Lenie Jacobse-Provoost Driewegen: Lein en Sina Jacobse-Kleinepier Meliskerke: Rinus en Tineke Jacobse-Geertse Apeldoorn: Mia en Gert Timmerman-Jacobse Breskens: Chris Jacobse en Elly Deurloo Neven en nichten Goes, 22 mei 2021 Het teven ln> liefdé Leonardus Alphonsus Ria de Bruijn COLOFON Familieberichten dpg'11. dinsdag 25 mei 2021 Zij die ik liefheb, ga ik verlaten Zij die ik liefhad, daar ga ik heen Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten houden, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan, onze lieve, sterke, zorgzame ma, schoonma, oma en oma Lift weduwe van 's-Heer Arendskerke, 13 mei 1925 t Kloosterzande, 21 mei 2021 Peter t en Anita Peter junior Daisy en Feysal Anneke t Elly en Cyriel Marian Toon en Jozien Sander en Stefan Marissa en Floriaan Lilian en Rudie Valesca en Joeri, Raff, Owen Timothy en Jenny Jonathan Correspondentieadres: Vlasstraat 39,4566 BC Heikant De uitvaartdienst met aansluitend de begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van WZC Antonius voor hun liefdevolle verzorging. Nog zoveel moed 'het komt allemaal goed' Ben je langzaam weggegleden om te worden herenigd met het verleden. Verdrietig maar met veel mooie herinneringen hebben wij afscheid genomen van onze vader, schoonvader en opa weduwnaar van Anny de Vijlder Hontenisse, 28 april 1930 Hulst, 20 mei 2021 Frank en Marie-Louise Iris en Christijn Rutger Claudia en John Gianni Sergio en Alissa Correspondentieadres: Roskamstraat 14 4564 EK Sint Jansteen De crematiedienstzal in besloten kring plaatsvinden. Een wijntje en een sigaretje Altijd vrolijk, altijd blij Je feestje is helaas nu over Het was mooi met jou erbij Na een intens en liefdevol leven neem ikafscheid van iedereen die mij dierbaar was Ik heb genoten van mijn leven Koudekerke 31 januari 1944 Vlissingen 21 mei 2021 Kees de Regt Serge en Laura Vivian Namens ons allen een bijzonder woord van dank aan Dr. Bordui voor zijn aangename begeleiding en aan de dames van Zorgstroom, team Boulevard, team Blauwen team Bit voor hun uitermate menselijke en professionele zorgverlening. De crematie zal op Ria's verzoek in stilte plaatsvinden. Kenau Hasselaarstraat 71,4382 AC Vlissingen Met intens verdriet maar dankbaar voor de gelukkige jaren waarin hij ons met liefde en zorg omringde hebben we afscheid genomen van mijn lieve man, vader, schoonvader en trotse opa Hengstdijk, 5 juni 1941 t Kloosterzande, 21 mei 2021 Ria Nicol en Luc Youri Anouk Saskia en Martin Michiel Arnout Wij nemen afscheid in besloten familiekring. E3 Uitvaartzorg 'de Koestering' Groenendijk 51,4587 CS Kloosterzande Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 51