9 Laurens Adriaan Lobbezoo Foort Hamelink Foort Hametink Maria Susanna de Regt-Vreeke Hans Feijtel Antonia Maria Jacobse - van den Broeke Annie Ria Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze energieke en meelevende schoonzus en tante, zo kort na vaststelling van haar ziekte. Ria de Regt-Vreeke We gaan Ria missen. Gillis de Regt (in herinnering) en Ina de Regt-Simpelaar Jan de Regt en Jannie de Regt-Kluijfhout Johan de Regt en Ada de Regt-Westmaas Hanneke Roose-de Regt en Wim Roose Frans de Regt en Nel de Regt-van Belzen Willem de Regt (in herinnering) Elfriede van Laere Neven en nichten Enige en algemene kennisgeving Geen enkel levenspad is een rechte weg Heden is, na een kort ziekbed, overleden onze lieve broer, zwager en oom sinds 6 december 2014 weduwnaar van Corrie Lobbezoo-Versprille 10 februari 1944 - 22 mei 2021 Familie Lobbezoo Correspondentieadres: Mw. KJ. Lobbezoo Willem Kosterlaan 55 4413 CP Krabbendijke Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Na een periode van afnemende gezondheid is overleden onze geliefde schoonzus en tante Annie Jacobse-van den Broeke In de leeftijd van 84 jaar. We wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe. Grijpskerke: Anton Jacobse f Middelburg: Leida en Wim f Dekker-Jacobse Goderich (Can.): Lena f en Joost Koene-Jacobse Oost-Souburg: Jan en Ria Jacobse-Paardekooper Middelburg: Piet f en Nel Jacobse- de Visser Oost-Souburg: Cor en Christien de Rijke-Jacobse Goes: Mattie en Lou f van Pagee-Jacobse Meliskerke: Wim en Lenie Jacobse-Provoost Driewegen: Lein en Sina Jacobse-Kleinepier Meliskerke: Rinus en Tineke Jacobse-Geertse Apeldoorn: Mia en Gert Timmerman-Jacobse Breskens: Chris Jacobse en Elly Deurloo Neven en nichten Goes, 22 mei 2021 dinsdag 25 mei 2021 PM Een wijntje en een sigaretje Altijd vrolijk, altijd blij Je feestje is helaas nu over Het was mooi met jou erbij Na een intens en liefdevol leven neem ikafscheid van iedereen die mij dierbaar was Ik heb genoten van mijn leven Koudekerke Vlissingen 31 januari 1944 21 mei 2021 Kees de Regt Serge en Laura Vivian Namens ons allen een bijzonder woord van dank aan Dr. Bordui voor zijn aangename begeleiding en aan de dames van Zorgstroom, team Boulevard, team Blauwen team Bit voor hun uitermate menselijke en professionele zorgverlening. De crematie zal op Ria's verzoek in stilte plaatsvinden. Kenau Hasselaarstraat 71,4382 AC Vlissingen Met veel verdriet in ons hart moesten wij na een kort ziekbed afscheid nemen van onze lieve broer, zwager en oom in de leeftijd van 64 jaar. We zullen je ontzettend missen. Voor altijd in ons hart. Rinus Ronnie en Riet Margriet en Jan Jolanda en Kees Rudi Neven en nichten Bedroefd geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze lieve broer, zwager en oom We wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte. In liefde gedenken wij hen die de familie reeds zijn ontvallen. Familie Hamelink Wemeldinge, 21 mei 2021 V_ 'Een rustige stille man, die pa van ons.' Hij genoot nog zo van het leven. Helaas is hij op 91-jarige leeftijd van ons heengegaan, onze lieve pa, schoonvader, trotse opa en opa-opa echtgenoot van Annie Hamelink - Weststrate t 28 januari 1930 f 21 mei 2021 Jacqueline en Roland Caroline en David, Lara, Aiden Foort Charlotte en Dennis, Sarah Leny en Joan t, Chiel Roy en Stacey, Joël Hans en Lia Tim Theo t Janneke en Lex Park Beukenhof 25 4421 BV Kapelle De herdenkingsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Na een lange tijd van achteruitgang en zorg is overleden onze dierbare moeder, oma en overgrootmoeder. Haar verlies treft ons diep en we missen veel in haar. St Laurens, 13 januari 1937 f Goes, 21 mei 2021 Luik (B.): Jan en Laurence 's-Gravenpolder: Marco en Wilma Goes: Marja en Arend, in dierbare herinnering Kattendijke: Rita en Ger Goes: Elvira en Gerard Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Van Hallstraat 37,4463 VC Goes De uitvaartdienst en de begrafenis vinden in besloten kring plaats in verband met de coronamaatregelen. De dienst is live te volgen op donderdag 27 mei vanaf 10.30 uur via www.kerkdienstgemist.nl, het account van de Vredeskerk te Goes. Een speciaal woord van dank voor het personeel van afdeling De Mooie Staak 1 in Ter Weel te Goes en van Thuiszorg Allévo.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 29