7 Piet Rooze Piet Rooze Piet Rooze Piet Rooze Piet Rooze OVERLEDEN Verslagen en verdrietig zijn we door het plotselinge overlijden van onze energieke en spontane vriend Piet Rooze We zullen hem erg gaan missen in onze vriendenkring Janita, hun kinderen en kleinkinderen en verdere familie wensen we veel sterkte toe! Marcus en Thea Jannie en Jo (in herinnering) Johan en Leny Sint Laurens, 20 mei 2021 Piet Rooze Piet Rooze Piet Rooze dinsdag 25 mei 2021 PM Een lege plek, een groot gemis, een mooie herinnering is alles wat er nog is... Veel te vroeg en heel onverwachts is in ons bijzijn overleden mijn lieve en zorgzame man, onze geliefde en behulpzame vader en trotse opa. We gaan hem buutengewoon missen! 21 augustus 1950 120 mei 2021 Janita Marieke Jarno, Xavi, Livia Frank Rosanne, Fayèn, Mila Bas Maxime, Noud Correspondentieadres: Van Borsselenlaan 11,4333 LB Middelburg De crematie vindt plaats in besloten kring op donderdag 27 mei 2021. Wij hadden graag samen met u afscheid van Piet genomen, maar vanwege de omstandigheden is dit helaas niet mogelijk. U bent wel van harte uitgenodigd om de afscheidsdienst vanaf 14.00 uur te volgen via de livestream, deze kunt u vinden op www.marea- uitvaart.nl/nl/livestream (gebr. naam: marea, ww: marea-uitvaart). U kunt de dienst via deze link ook op een later moment terugkijken. Nooit meer valsspelen bij 1 het Keezen op zondagmiddag... - Xavi Nooit meer spelletjes doen en jouw lekkere cannelloni eten... - Livia Nooit meer spelletjes doen met jou... - Fayèn Nooit meer jou helpen met de plantjes in de tuin... - Mila Nooit samen een rondje fietsen en bij de koetjes kijken... - Noud Lieve opa we gaan je heel erg missen! Een groot gemis Een groot verdriet Te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, betrokken en gezellige broer, zwager en oom Jopie (t) en Jan Koppejan-Rooze Patrick en Sabine, Xanthe, Valerie Evelien en Marcel, Tygo Annie Rooze We zijn verdrietig nu plotseling uit onze vriendenkring is overleden We wensen Janita, Marieke en Jarno, Frank en Rosanne, Bas en Maxime en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Bram en Ineke Jaap en Corry Rinus en Lia Jan+ Els en Kees Leo en Ria Bert René Harry Diepbedroefd zijn wij door het plotselinge overlijden van onze schoonzoon, zwager en oom In hem verliezen wij iemand die altijd in zijn medemens geïnteresseerd en meelevend was. Pa en Ma Bomhof- Broekema Jan Henk en Mariska Bomhof - Goormachtig Thomas Jaimy Marie Anne en Edwin Foudraine - Bomhof Nino en Evelie Floris Bloeme Splinter Wij wensen Janita, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Middelburg, 20 mei 2021 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze "Vriend van Seroos" Echtgenoot van ons lid Janita en vader van onze leden Frank en Bas Als man en vader van een bij onze voetbal vereniging betrokken gezin, als vrijwilliger, maar vooral ook als persoon gaan we Piet op ons sportpark missen. Jarenlang was hij vrijwilliger bij onze voetbalvereniging. Onder andere als lid van de sponsorcommissie, de schoonmaakploeg en kantinemedewerker. Zijn betrokkenheid en behulpzaamheid zullen wij niet vergeten. We wensen Janita, Marieke Jarno, Frank Rosanne, Bas Maxime en kleinkinderen veel sterkte toe de komende tijd. Bestuur en leden vv Serooskerke Serooskerke, 20 mei 2021 Stil zijn wij na het plotselinge overlijden van Wij wensen onze lieve vrienden Frank Rosanne en de rest van de familie heel veel sterkte toe. Jw Sabine, Bas Rosalie, Rudolf Danique, Luc Annelies, Bram Esther, Jeroen Laura, Tjeerd Christa, Richard Marloes, Wesley Ellis en kinderen Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van ons enthousiast en gewaardeerd commissielid Wij wensen Janita, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Jeu de Boules St. Laurens Geraakt zijn wij door het overlijden van (Schoon)vader van onze vrienden Bas en Maxime en opa van Noud Wij zullen er voor jullie zijn in deze zware tijd Jordy en Valesca Robbert en Talitha Aynsley en Manon Sjoerd en Evelien

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 27