16 FAMILIEBERICHTEN - Charles - Antonius Johannes de Poorter O Cornelis Gilles Versluis Nel Krijnsen-Nijsse Cornelis Jan Goulooze Kees Kees Goulooze Kees Goulooze OVERLEDEN =S Het leven is mooi, het had alleen wat langer mogen duren. Charles-Jan Verdrietig dat hij deze strijd niet heeft kunnen winnen, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, moeten wij afscheid nemen van onze lieve broer, zwager, oom en vriend Charles-Jan Buijsrogge *10 september 1963 Kwadendamme Kwadendamme: Kwadendamme: Heinkenszand: Sittard: - f 19 mei 2021 Jacky en Ronnie Malou en Johnny Jeroen Monique en Erik Mike en Sharon Max en Carolien SemenAnnelise Cas en Isabelle Sjaak Pierre en Juliette Luc Yvo Irene Correspondentieadres: Uitvaartzorg Van der Hooft Schoorkenszandweg 8b, 4431 NC 's-Gravenpolder Vanwege de coronamaatregelen zal de uitvaartdienst in besloten kring plaatsvinden. Deze dienst kunt u meekijken en beluisteren via: www.oosterbaanvideoproducties.nl/DhrBuijsrogge/ Wel bent u van harte welkom bij de begrafenis op zaterdag 29 mei omstreeks 11.30 uur op de R.K. begraafplaats naast de H. Bonifaciuskerk te Kwadendamme. Over de golven van de %ee, draagt de wind mijn lichaam mee. Moe maar blij, want het is eindelijk voorbij. Dankbaar dat hij niet langer heeft moeten lijden, maar intens verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn man, onze (schoon) vader, opa en overgroot opa Toon - Tonnie 19 januari 1936 f 11 mei 2021 Paulina de Poorter-Latumeten Tonnie en Anita Sophia en Jan Diana Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres Amstelstraat 131 4388 RL Oost-Souburg De afscheidsbijeenkomst heeft in besloten kring plaatsgevonden. "Als ik bang ben, mag ik dan bij jou... Op 91-jarige leeftijd is overleden mijn lieve man, onze trotse vader, groot- en overgrootvader Kees echtgenoot van Corrie Versluis - de Looff. 16 mei 1930 20 mei 2021 "Het is goed zo.." Corrie Versluis - de Looff Anja en Jan Omayra en Fabrizio, Gisèle, Gaia Melati, Jesaiah Sjaak Kieran Evan en John Correspondentieadres: Oostvoorstraat 4,4491 EN Wissenkerke Er is gelegenheid om nog even bij Kees te zijn op woensdag 26 mei van 19:00 tot 20:00 uur in Uitvaartcentrum van Gentevoort, Verrijn Stuartweg 28 te Goes. De afscheidsbijeenkomst zal in familiekring plaatsvinden op donderdag 27 mei om 12:00 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. A Bedroefd/ maar dankbaar voor de lange tijd dat zij in ons midden was/ geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder/ schoonmoeder/ oma en overgroot-oma in de leeftijd van 93 jaar. Kees Attie Rien en Wilma Ineke enos Giljam en Betty Sjaak Peter en Ingrid Klein- en achterkleinkinderen Wolphaartsdijk/19 mei 2021 Correspondenti eadres R Krijnsen/ Keeten ii/ 4417 CC Hansweert Op zaterdag 22 mei zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Wij willen alle medewerkers van SVRZ Meuleweie te Wolphaartsdijk hartelijk danken voor de goede verzorging. zaterdag 22 mei 2021 Afscheid nemen is met zachte vingers, wat voorbij is, dichtdoen en verpakken in de goede gedachten der herinnering. Na een periode van afnemende gezondheid is rustig ingeslapen mijn geliefde man en onze vader Wissenkerke, f Vlissingen, 26 oktober 1943 20 mei 2021 Matty Goulooze-Goedhart John Goulooze Marjolijn Goulooze Correspondentieadres: Johan Melchior Kemperstraat 84 4386 GM Vlissingen Wij zullen in besloten kring afscheid van Kees nemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van WVO Zorg, team middengebied, voor de goede zorg die wij hebben mogen ontvangen. Verdrietig en geroerd door de manier waarop hij omging met en op het laatst streed tegen de zijn lichaam slopende ziekte, hebben we afscheid moeten nemen van onze moegestreden broer, zwager en oom We wensen Matty, John, Marjolijn heel veel sterkte toe in deze verdrietige, moeilijke tijd Middelburg: Alice en Dave Koudekerke: Addy en Hans Koudekerke: Janny en Jan Oost-Souburg: Joke en Sjaak nichten en neven Na een langdurige strijd tegen zijn ziekte, die door hem niet te winnen was, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom Overleden 20 mei 2021 De mooie herinneringen blijven Bram en Truus Goedhart-de Lange Rinus en Met je Goedhart-Hage Hans -in liefdevolle herinnering- en Cora Goedhart-van Vlaanderen neven en nichten PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 48