dpg"11, FAMILIEBERICHTEN 19 Carl de Hulsters Theo Praet Honoré Lievens Cornelis Jan Goulooze Kees Kees Goulooze Kees Goulooze Jan Marinus de Feijter Jacob Bruch Afscheid nemen is met zachte vingers, wat voorbij is, dichtdoen en verpakken in de goede gedachten der herinnering. Na een periode van afnemende gezondheid is rustig ingeslapen mijn geliefde man en onze vader Wissenkerke, t Vlissingen, 26 oktober 1943 20 mei 2021 Matty Goulooze-Goedhart John Goulooze Marjolijn Goulooze Correspondentieadres: Johan Melchior Kemperstraat 84 4386 GM Vlissingen Wij zullen in besloten kring afscheid van Kees nemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van WVO Zorg, team middengebied, voor de goede zorg die wij hebben mogen ontvangen. Verdrietig en geroerd door de manier waarop hij omging met en op het laatst streed tegen de zijn lichaam slopende ziekte, hebben we afscheid moeten nemen van onze moegestreden broer, zwager en oom We wensen Matty, John, Marjolijn heel veel sterkte toe in deze verdrietige, moeilijke tijd Middelburg: Alice en Dave Koudekerke: Addy en Hans Koudekerke: Janny en Jan Oost-Souburg: Joke en Sjaak nichten en neven Na een langdurige strijd tegen zijn ziekte, die door hem niet te winnen was, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom Overleden 20 mei 2021 De mooie herinneringen blijven Bram en Truus Goedhart-de Lange Rinus en Metje Goedhart-Hage Hans -in liefdevolle herinnering- en Cora Goedhart-van Vlaanderen neven en nichten DANKBETUIGING Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van mijn echtgenoot, onze vader en opa Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen en de vele lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn Emmy de Feijter-de Graaff, kinderen en kleinkinderen Terneuzen, 22 mei 2021 Westdorpe, mei 2021 Jacobus Willem Dieleman -Ko- Zoveel kaarten, zoveel warme woorden zoveel belangstelling en zoveel troost. Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het over lijden van mijn lieve man en vader en onze trotse opa Vanwege de overweldigende belangstelling is het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk onze oprechte dank te betuigen. Riet Bruch-Jansen van Rosendaal Annemarie, Niels en Tessa, Romy en Chiel Eric, Nick Axel, mei 2021 Voor de zeer vele blijken van medeleven, die wij zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen, tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Maria Martha Aarnoudse-de Blaeij zeggen wij u hartelijk dank. Familie Aarnoudse Terneuzen, mei 2021 v>.» Zoveel bloemen, zoveel kaarten, zoveel warme woorden zoveel belangstelling en zoveel troost. Lilian de Jong-Hokke Voor de vele blijken van medeleven f0 en de vele kaarten die we mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa zeggen wij u hartelijk dank. In het bijzonder naar familie, vrienden en kennissen. Speciaal voor Anja en Tony. Bedankt! R Lievens-Heije kinderen en kleinkinderen en Nena Hulst, mei 2021 Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten zaterdag 22 mei 2021 ZV Wij hebben ervaren hoe velen hebben meegeleefd, tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve man, papa en opa De vele kaarten, mooie woorden, bloemen, hulp en een luisterend oor hebben ons goed gedaan. De erehaag heeft het afscheid bijzonder gemaakt. Dit heeft ons veel troost en steun gegeven. Toos de Hulsters - Lazaroms Eefje en Marty Senna en Indy Uw blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden, alsmede uw aanwezigheid bij de uitvaart van mijn man en mijn pa hebben wij zeer gewaardeerd. Wij danken u hiervoor hartelijk. Lilian Praet-Van Doorsselaer Anja Praet Koewacht, mei 2021 Voor de belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vader, schoonvader en onze opa zeggen wij u hartelijk dank. Marijke en Ludwig Lauret-Dieleman Robbert en Martha Lauren Terneuzen, mei 2021 Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze mama De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Ronny, Elise en Laura Terneuzen, mei 2021 COLOFON familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 O www.familieberichten.nl SLUITTODEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 146