18 FAMILIEBERICHTEN - Charles - Pieter Jacob van de Sande Anita Struile-Maes Anita J? Cornelis Gilles Versluis Nel Krijnsen-Nijsse OVERLEDEN A J Het leven is mooi, het had alleen wat langer mogen duren. Charles-Jan Verdrietig dat hij deze strijd niet heeft kunnen winnen, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, moeten wij afscheid nemen van onze lieve broer, zwager, oom en vriend Charles-Jan Buijsrogge 10 september 1963 f 19 mei 2021 Kwadendamme: Jacky en Ronnie Malou en Johnny Jeroen Kwadendamme: Monique en Erik Mike en Sharon Max en Carolien Sem enAnnelise Cas en Isabelle Kwadendamme: Heinkenszand: Sjaak Pierre en Juliette Luc Yvo Sittard: Irene Correspondentieadres: Uitvaartzorg Van der Hooft Schoorkenszandweg 8b, 4431 NC 's-Gravenpolder Vanwege de coronamaatregelen zal de uitvaartdienst in besloten kring plaatsvinden. Deze dienst kunt u meekijken en beluisteren via: www.oosterbaanvideoproducties.nl/DhrBuijsrogge/ Wel bent u van harte welkom bij de begrafenis op zaterdag 29 mei omstreeks 11.30 uur op de R.K. begraafplaats naast de H. Bonifaciuskerk te Kwadendamme. Verdrietig, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vader en schoonvader Piet Sinds 1998 weduwnaar van Anna de Meijer in de hoge leeftijd van bijna 100 jaar. Jan en Jeanette van de Sande-van Gelderen Terneuzen, 20 mei 2021 Kerkepad 10 Correspondentieadres: Peter van Anrooylaan 310 4536 CK Terneuzen Een bijzonder woord van dank aan de medewerkers van ZorgSaam Thuiszorg, wijkteam Kerkepad/Ferdinand Bol, voor alle goede zorgen. Geheel volgens zijn wens zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Anita Magdalena Augustinus Anita Struik "Als ik bang ben, mag ik dan bij jou...?" Op 91-jarige leeftijd is overleden mijn lieve man, onze trotse vader, groot- en overgrootvader Kees echtgenoot van Corrie Versluis - de Looff. 16 mei 1930 20 mei 2021 "Het is goed zo..!" Corrie Versluis - de Looff Anja en Jan Omayra en Fabrizio, Gisèle, Gaia Melati, Jesaiah Sjaak Kieran Evan en John Correspondentieadres: Oostvoorstraat 4,4491 EN Wissenkerke Er is gelegenheid om nog even bij Kees te zijn op woensdag 26 mei van 19:00 tot 20:00 uur in Uitvaartcentrum van Gentevoort, Verrijn Stuartweg 28 te Goes. De afscheidsbijeenkomst zal in familiekring plaatsvinden op donderdag 27 mei om 12:00 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Bedroefd/ maar dankbaar voor de lange tijd dat zij in ons midden was/ geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder/ schoonmoeder/ oma en overgroot-oma in de leeftijd van 93 jaar. Kees Attie Rienen Wilma Ineke en Jos Giljam en Betty Sjaak Peter en Ingrid Klein- en achterkleinkinderen Wolphaartsdijk, 19 mei 2011 Correspondent) eadres R Krijnsen/ Keeten ii/ 4417 CC Hansweert Op zaterdag 22 mei zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Wij willen alle medewerkers van SVRZ Meuleweie te Wolphaartsdijk hartelijk danken voor de goede verzorging. zaterdag 22 mei 2021 ZV Waarom al dat vechten, waarom al die pijn. Je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht. Je wilde nog graag verder, maar verloor dit gevecht. Hoofdplaat, 10 december 1966 Goes, 20 mei 2021 Richard Lisanne en Xander Ronald en Ria Herman en Tiny Margreet en Amar Freddy, Ellen en Faas Lianne en Jochem Rens en Stef Op woensdag 26 mei nemen wij, in besloten kring, afscheid van Anita. Monuta Richard Ensing t.a.v. Anita Struik-Maes Scottweg 1.01, 4462 GS Goes Je stralende lach en persoonlijkheid maakten de wereld een stuk mooier. Een groot gemis, een groot verdriet. Maar de herinneringen vergeten wij niet. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve dochter. Pa en Ma Breskens Ook al wisten we dat Anita niet meer beter zou worden, toch waren we geschokt door het plotseling overlijden van echtgenote van onze collega Richard. Wij wensen Richard en hun kinderen veel sterkte met dit grote verlies. Je collega's van team P&U Dow Benelux B.V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 145