stipreizen.nl/formule1 12 NIEUWS AL 45% VOLGEBOEKT! EXCLUSIEVE EIGEN ORANJE TRIBUNE! ©088-7070600 CORONA LEZERSBRIEVEN Formule 1 Grand Prix Abu Dhabi Oranje Tribune NIEUW! IN QUARANTAINE DAG 434 Op 9 juni, als de grenzen van Frankrijk weer opengaan voor toe risten, rijden we dubbel gevacci neerd met onze caravan naar Spanje. Ongelooflijk veel zin in een vakantie in de zon. Ook daar kun je de drukte vermijden. -Loes Barto Geen Zuid-Frankrijk dit jaar, maar slechts een uurtje in de auto naar de Sprookjescamping in Overijs sel. Klinkt al heerlijk toch?! -Gert-Jan Manders Ik kan deze pandemie niet loszien van het klimaatprobleem dat wij mensen veroorzaken. Dus vakan tieplannen? Ja, maar klimaatvrien- delijk. Wij doen dat met onze fiets vakanties met een tentje en bele ven daar heel veel plezier aan. Op eigen kracht de wereld ontdekken! -Paul Zwetsloot Onze vakantie geboekt voor 2022! We hopen dat het doorgaat. We gaan naar Nieuw-Zeeland. We ontmoeten daar onze dochter met haar gezin. We hebben ze drie jaar niet kunnen vasthouden en hopen dat we heerlijk met twee campers kunnen rondtrekken. Iets om naar uit te kijken. -Ria Schouten Tijdens de oogst van akkerbouw gewassen kan ik me al helemaal verheugen op de planning van een week Oostenrijk. Eind oktober gaan we er dan ook echt voor zit ten. Ik denk nu: wat zou het fijn zijn als we in januari 2022 'mogen' gaan genieten van de besneeuwde Alpen. Groeten uit een ingezaaid en groen Flevoland! -Jolanda van Beusichem Het idee om weer naar Frankrijk te gaan levert me te veel stress op. In de herfst is nu het plan. Ik vind Nederland ook prachtig. Dus lek ker drie weken verdeeld over Zee land, Friesland en Achterhoek. Nu al zin in! Vandaag mijn eerste vaccinatie, ik ben blij! -Angela van Leusden Mei: twaalf dagen Italië geannu leerd, blij. Eind juni een week Domburg, fantastisch! -Nienke Kruijs Het plan was de Costa Brava, puur voor de zon. Die doet zoveel goed voor mijn gewrichten, binnen twee dagen 75 procent minder pijn. Deze week toch de plannen omgegooid en wordt het Zeeland. Want nog maar half gevaccineerd en dus te groot risico! -Mieke Spijkerman Zelf heb ik al vaccinaties gehad (werk in de zorg), maar mijn man nog niet. Aangezien mijn zoon in Spanje woont en ik in de tussen tijd oma ben geworden van Sofia kunt u zich wel voorstellen dat ik (we) er reikhalzend naar uit- kijk(en). Fingers crossed! -Lilian Pijpelink Inclusief unieke geldteruggarantie 4 t/m 8 dagen 4 t/m 8 dagen met Emirates, KLM, Transavia of Turkish Airlines vanaf Amsterdam of Düsseldorf Verblijf in uitstekend 4- of 5-sterren hotel met ontbijtbuffet 2 dagen toegang tot exclusieve Marina Grand Stand ORANJE Tribune, inclusief exclusieve Oranje Fanzone Eigen Nederlandssprekende begeleiding Alle transfers inbegrepen Vroegboekvoordeel tot uiterlijk 31 mei v Rapportcijfer 2019:9,11Q v Vertrek 8-9-10 december KLM 12/13-daagse combireis luxe cruisen F1 Abu Dhabi v.a. 1799 \ZoO-4j ov*j$ ook. op Q zaterdag 22 mei 2021 GO 'Italië toch maar ingeruild Frank Poorthuis Vakantieplannen? Voorzich tigheid is troef, blijkt uit uw mails. U blijft in Nederland of zet een voorzichtig voetje buiten de grenzen. Maar waar u allemaal behoefte aan hebt: even echt ontspannen. Leest u maar mee. Reageren: frankpoorthuis@dpgmedia.nl stip) formule 1 GranalKrHX Abu Dhabi Incl. kaartje Oranje Tnbune AIRLnilES Em stipreizen.nl/fl-cruise-abu-dhabi Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds van €2,50, reserveringskasten €35 per boeking en incl. SGR Bijdrage van €5,- p.p. Onze prijzen en kortingen zijn onderhevig aan vraag aanbod en beschikbare voorraden en zijn een momentopname. Dat betekent dat ten tijde van boeking de kortingen en prijzen dagelijks kunnen variëren. Op onze website vindt u te allen tijde de juiste prijzen en kortingen. Kortingen zijn reeds in bovenstaande prijzen verwerkt en alleen geldig op stipreizen.nl of via ons Contact Center. Op deze reizen zijn de ANVR reizigersvoorwaarden van toepassing. Bekijk alle voorwaarden op stipreizen.nl/actievoorwaarden. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 12