FAMILIEBERICHTEN 17 OVERLEDEN Antheunis Dekker Maatje Reijnhout - Brasser Eveline Sarneel - Blomme Hedwige Regina de Lobel Hij, Isréls Wachter, sluimert niet; Geen kwaad zal u genaken; De Heer'zal u bewaken. Na een lang en actief leven, waarin hij in biddende afhankelijkheid zijn weg wilde volgen, is op Gods tijd van ons heengegaan, onze toegewijde vader en opa sinds 4 juli 2010 weduwnaar van Aaltje Jozina de Jonge 19 augustus 1926 118 mei 2021 BaarnTeun en Rika Dekker-Verschuren DordrechtMatty en Jaap Maliepaard-Dekker Pretoria (S.A.)Ella van de Vendel-Dekker DelftRia en Rijk van der Linden-Dekker AlblasserdamJoke en Marco Poppe-Dekker Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Uitvaartverzorging de Ridder Hughersluys 37 4536 HM Terneuzen De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden op za terdag 22 mei om 11.00 uur. De dienst is via livestream te volgen. Stuur een mail naar: info@deridder-uitvaart.nl en u ontvangt de inlogcode. Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van Hospice Zeeuws Vlaanderen voor alle zorg en aandacht. Een kleurrijke, markante persoon is niet meer. Flink was jij je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil jij nu, dat wij zullen zijn, maar afscheid nemen van jou doet pijn. sinds 10 februari 2015 weduwe van Adriaan Johannes Reijnhout Geboren te Westkapelle Overleden te Zeist 20 januari 1926 17 mei 2021 Mieneke Eveline en Berry, Boaz, Sepp, Max Dayane en Daan, Isaiah, Neyomi Kees en Anneke (beiden in liefdevolle herinnering) Jeroen Martha en Rob, Lev, Jolie Carla Regina en Cris, Livia, Hugo Justus en Ines Correspondentieadres Mieneke Reijnhout Van Goltsteinstraat 15 3862 AX Nijkerk De rouwdienst, welke geleid zal worden door Ds. L.P.J. van Bruggen, zal gehouden worden op woensdag 26 mei om 11.00 uur in de Moriakerk van de Protestantse gemeente, Markt 67 te Westkapelle, waarna omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkeweg te Westkapelle. De rouwdienst is om 11.00 uur rechtstreeks te volgen via Kerkdienstgemist.nl, Protestantse gemeente Westkapelle. Leon Sarneel COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties donderdag 20 mei 2021 Psalm I2i: ih (berijmd) Als het leven niet meer gaat zoals je wilt, als alles je wordt ontnomen, als je moet toelaten dat een anderje verzorgt, als het leven niet meer jouw leven is, dan komt de tijd dat het einde goed is. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat, vrij onverwachts, uit ons midden werd weggenomen onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe sinds 14 maart 2013 van 28 - 04 -1928 118 - 05 - 2021 Oostburg Zaamslag Alzenau (D): Jos en Malgorzata Sas van Gent: Christine en Benny Mieket Maarten en Vera, Liene, Bouke Clinge: Geert en Mirjam Joost en Sharon, Robin Wouter en Kimberley Eva Mierlo: Bernadette en Herman Judith en Willem Michiel en Emily Correspondentieadres: Calandstraat 23,4551 AT De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden op zaterdag 22 mei om 9.30 uur. Deze kunt u volgen via livestreaming, hiervoor kunt u de link opvragen bij: c.hemelsoet@kpnmail.nl U kunt schriftelijk condoleren of via: www.degeslooteneboom.nl/ online-livedienst-condoleanceregister Wanneer je verdrietig bent, blik dan opnieuw in je hart en je zult zien dat je weent om wat je vreugde schonk. Heden overleed mevrouw in de leeftijd van 86 jaar Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging Quataert Johan van Dalestraat 17,4524 BW Sluis o.v.v. mevr. H.R. de Lobel Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 55