Ai FAMILIEBERICHTEN 17 Johannes Houmes Jo Maatje Reijnhout - Brasser OVERLEDEN Bedroefd zijn we door het overlijden van onze nicht Ruth Adriaanse Bram en Riek Gerard en Rebecca Eva en Ruud Johanna en Jan Jacomien en Walter Jan We wensen Nel en familie kracht en troost na dit smartelijke verlies. Heden is overleden mijn geliefde man, onze vader, schoonvader en opa 24-5-1939 Westkapelle 18-5-2021 "Ik heb een mooi leven gehad. Mientje Houmes-Bommeljé Wim en Debra Fayé Komane Jacco en Judith Jesse Lieven Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom en dokter Heijmans voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Correspondentieadres: Kon. Julianastraat 27 4361 EA Westkapelle De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bloemen We zijn bedroefd door het overlijden van de vader, schoonvader en opa van onze vrienden Jacco en Judith en hun kinderen Jesse en Lieven. Jo Houmes Wij wensen Mien, Jacco, Judith, Jesse en Lieven en overige familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Arjan Anne, Hanna en Nora Ewout Vera, Benthe, Fayah en Vince Frits Simone, Jax Jeffrey Wilco Jeroen Saskia, Fenna en Lize Julian Marinde, Anouk en Thijmen Pascal Jozette, Fiene en Stan Ramon Linda, Elin en Sebas Rob Emmelie, Valerie en Evelien Sebastiaan Daniëlle, Finn en Mila Een kleurrijke, markante persoon is niet meer Flink was jij je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil jij nu, dat wij zullen zijn, maar afscheid nemen van jou doet pijn. sinds 10 februari 2015 weduwe van Adriaan Johannes Reijnhout Geboren te Westkapelle 20 januari 1926 Overleden te Zeist 17 mei 2021 Mieneke Eveline en Berry, Boaz, Sepp, Max Dayane en Daan, Isaiah, Neyomi Kees en Anneke (beiden in liefdevolle herinnering) Jeroen Martha en Rob, Lev, Jolie Carla Regina en Cris, Livia, Hugo Justus en Ines CorrespondentieadresMieneke Reijnhout Van Goltsteinstraat 15 3862 AX Nijkerk De rouwdienst, welke geleid zal worden door Ds. L.RJ. van Bruggen, zal gehouden worden op woensdag 26 mei om 11.00 uur in de Moriakerk van de Protestantse gemeente, Markt 67 te Westkapelle, waarna omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkeweg te Westkapelle. De rouwdienst is om 11.00 uur rechtstreeks te volgen via Kerkdienstgemist.nl, Protestantse gemeente Westkapelle. DANKBETUIGING Corrie Zuijdweg COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten donderdag 20 mei 2021 PM M 1 Hartelijk bedankt voor de vele kaarten die ik heb ontvangen na het overlijden van mijn vriendin Jo van Liere 's-Gravenpolder, mei 2021 Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45