t Pater Wilfried Brand FAMILIEBERICHTEN 9 OVERLEDEN Anny Emma René van Bellegem - Vanhecke Echtgenote van Camiel van Bellegem Jacobus Antonie Hoste -Jaap - Serva de Schepper Blijf geborgen in je naam. Wees als een mens gezegend, om wie je hebt getroost, gedragen in gedachten. Je liefde en je hoop, de keren datje lachte. Alle zegening en heil, van wie mensen mogen zijn. Blijf geborgen in je naam. Wees als een mens gezegend. Na een lang en arbeidzaam leven is op 12 mei 2021 plotseling en onverwacht overleden onze medebroeder, broer en oom Geboren op 29 januari 194.0 te Hulst, deed hij op 12 september 1959 zijn religieuze professie in de Sociëteit van Maria en op 13 maart 1965 ontving hij de priesterwijding in de basiliek te Hulst. Familie Brand Leden van de Sociëteit van Maria Correspondentieadressen: Familie Brand p.a. Grote Markt 14,4561 EB Hulst Communiteit van de maristen, Zandstraat 10,4561 SC Hulst U kunt afscheid van hem nemen voorafgaande aan de uitvaartdienst vanaf 10.30 uur. Deze zal plaats vinden op dinsdag 18 mei om 11.00 uur in de Willibrordusbasiliek, Steenstraat 2 te Hulst. Aansluitend willen wij hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats aan de van der Maelstedeweg te Hulst. Theo van Limmen Theodorus Julien Maria DANKBETUIGING Gerard Kosten - Gerrit - maandag 17 mei 2021 ZV Samen is een groot gemis als Samen er niet meer is Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, laten wij u verdrietig weten dat geheel onverwachts van ons heen is gegaan mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma Zij is geboren te Sint-Laureins op 17 augustus 1947 en overleden te Brugge op 14 mei 2021. Eede: Camiel van Bellegem Biervliet: Frank en Suzanne van Bellegem-Gielleit Sanne Isa beau Amber Waterland-Oudeman: Filip en Sabrina van Bellegem-van de Vijver Brecht Anouk Eede, 15 mei 2021 Nieuweweg 3,4529 PW Eede De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden op donderdag 20 mei 2021. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verdriet hebben wij afscheid genomen van onze lieve zorgzame man, trotse vader, schoonvader en onze opa Nieuwvliet, 24 december 1932 Goes, 14 mei 2021 Eerder gehuwd geweest met Geertruid Noteboom 115 mei 1972 Oud gemeentesecretaris van Kloetinge en Goes. Ridder in de Orde van Oranje Nassau Ellen J. Hoste - Maquelin Eric en Sofie Hoste - Gevaert, Felix, Julia We willen de huisartsen dr. Oortman en dr. Meerman en de verzorgers van Allévo en Ter Valcke bedanken voor de toegewijde zorg. Schalklaan 13,4481 BN Kloetinge Vaderlandstraat 49, 9000 Gent (B) De begrafenis zal met genodigden in familiekring plaatsvinden. Diepbedroefd nemen wij onverwacht afscheid van mijn zus, schoonzus en tante Vogelwaarde: Jo en Corrie Dennis, Jolanda, Timo, Milan en Lucas Na een leven waarin hij altijd klaarstond voor anderen is na een periode van afnemende gezondheid overleden onze lieve broer, schoonbroer en oom *28 -10 -1947 Terneuzen +15 - 05 - 2021 Sas van Gent Hedwig Fermont-van Limmen Els en Joop van der Vliet-van Limmen Willy en Marijke van Limmen-Huitema Peter en Saskia van Limmen-Hamelink (Achter)neven en nichten Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van de Redoute voor de liefdevolle verzorging. Sas van Gent, 15 mei 2021. Burgemeester Hoefnagelsstraat 20,4551 HH De afscheidsbijeenkomst, waarna crematie, zal in fp besloten kring plaatsvinden. Er is niets dat voorgoed verdwijnt als men de herinnering bewaart. Wij zijn dankbaar en ontroerd door de vele, vaak hartver warmende blijken van medeleven na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader en lieve opa Uw aanwezigheid, bloemen, brieven, kaarten en andere tekenen van steun hebben wij erg gewaardeerd. Hartelijk dank daarvoor. J. Kosten - de Vos Anita en Lucas Samantha en Nick Jan-Paul en Angelique Heinkenszand, 17 mei 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 51