t X 9 Theo van Limmen Wilhelmina Catharina Adriana Smolders - Groenenberg Walter Veringa Anny Emma René van Bellegem - Vanhecke Theodorus Julien Maria DANKBETUIGING M.P. Goudswaard Gerard Kosten - Gerrit - COLOFON Familieberichten In liefde hebben wij los moeten laten, mijn zorgzame moeder en schoonmoeder Helena Apolonia Versteeg-de Vries Leny (Len) echtgenote van Joop Versteeg t Dordrecht, 1 oktober 1941 t Veere, 10 mei 2021 Karin Arno Correspondentieadres: Uitvaartverzoging H. Jobse T.a.v. Karin Versteeg postbus 8046 4330 EA Middelburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Echtgenote van Camiel van Bellegem dpg ■il- maandag 17 mei 2021 PM Geheel in haar stijl hebben we afscheid genomen van mijn vrouw, onze moeder 26-05-1939 113-05-2021 't Is goed zo Jan Smolders Marc en Isa Monique Toby De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Buitenruststraat 127 4337 EL Middelburg Met ongeloof en grote verslagenheid werden wij woensdag 12 mei getroffen door het overlijden van onze medewerker en collega, Hij was sinds 1999 bij ons werkzaam op de locatie Goes. Wij verliezen in hem een zeer kundig en gewaardeerd medewerker en collega. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Caroline, Sander, Erik en verdere familie. Directie en medewerkers Autobedrijf de Jonge BV Goes - Vlissingen l.v.m. het afscheid is onze vestiging in Goes woensdag 19 mei 2021 vanaf 12:00 uur gesloten. Samen is een groot gemis als Samen er niet meer is Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, laten wij u verdrietig weten dat geheel onverwachts van ons heen is gegaan mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma Zij is geboren te Sint-Laureins op 17 augustus 1947 en overleden te Brugge op 14 mei 2021. Eede: Camiel van Bellegem Biervliet: Frank en Suzanne van Bellegem-Gielleit Sanne Isa beau Amber Waterland-Oudeman: Filip en Sabrina van Bellegem-van de Vijver Brecht Anouk Eede, 15 mei 2021 Nieuweweg 3,4529 PW Eede De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden op donderdag 20 mei 2021. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een leven waarin hij altijd klaarstond voor anderen is na een periode van afnemende gezondheid overleden onze lieve broer, schoonbroer en oom *28 -10 -1947 Terneuzen tl5 - 05 - 2021 Sas van Gent Hedwig Fermont-van Limmen Els en Joop van der Vliet-van Limmen Willy en Marijke van Limmen-Huitema Peter en Saskia van Limmen-Hamelink (Achter)neven en nichten Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van de Redoute voor de liefdevolle verzorging. Sas van Gent, 15 mei 2021. Burgemeester Hoefnagelsstraat 20,4551 HH De afscheidsbijeenkomst, waarna crematie, zal in besloten kring plaatsvinden. Wij willen graag iedereen hartelijk danken voor de blijken van medeleven, getoond tijdens het ziekbed en na het overlijden van onze innig geliefde vader, opa en over-opa Familie Goudswaard Geersdijk Er is niets dat voorgoed verdwijnt als men de herinnering bewaart. Wij zijn dankbaar en ontroerd door de vele, vaak hartver warmende blijken van medeleven na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader en lieve opa Uw aanwezigheid, bloemen, brieven, kaarten en andere tekenen van steun hebben wij erg gewaardeerd. Hartelijk dank daarvoor. J. Kosten - de Vos Anita en Lucas Samantha en Nick Jan-Paul en Angelique Heinkenszand, 17 mei 2021 Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 29