fob 8 FAMILIEBERICHTEN Alida Catharina Ponssen-Pouw Annie Marinissen - Hendrikse Annie Marinissen - Hendrikse Leo Burger Theo Hillebrand OVERLEDEN wijziging mailadres Theo Hillebrand Jacobus Antonie Hoste - Jaap - Jaap Hoste Jerry van Luijk Rust zacht lieve Gertrud Omringd door allen die haar lief waren is van ons heengegaan "Pautje" IJsselstein, 26 april 1936 Vlissingen, 14 mei 2021 Huibert Ponssen Charlotte Koch Angelique Boers Jasmijn Derek en Dagmar Niels Anne-Marie van Houtert-Ponssen Marcel van Houtert Maaike Sander Pablo Correspondentie: ponssen@hotmail.com Pautje is thuis opgebaard. De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring worden gehouden Immanuel, God. met ons Matth. 1 23b Na vele mooie jaren waarin ze veel zorg en liefde aan ons heeft gegeven, is voor ons geheel onverwachts door de Heere tot zich genomen mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma echtgenote van Kees Marinissen in de leeftijd van 80 jaar. C. Marinissen Els en Leen Ineke en les Yvonne Wim en Lianne Klein- en achterkleinkinderen 12 mei 2021 Wilhelminastraat 9,4696 BR Stavenisse De afscheidsdienst zal in besloten kring worden gehouden D.V dinsdag 18 mei in de Hervormde Kerk te Stavenisse. Deze dienst is te beluisteren via www.kerkdienstgemist.nl, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Stavenisse. Verdrietig, maar dankbaar voor de vele goede herinneringen, hebben wij onverwachts afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante echtgenote van Kees Marinissen Sint Laurens: Rinus Marinissen Maat Marinissen - Wisse Middelburg: Joost Marinissen Riet Marinissen - Klaasse Boskoop: Mien Verloop - Marinissen Piet Verloop Oost-Souburg: Leny de Smidt - Marinissen Henk de Smidt in liefdevolle herinnering Arnemuiden: Paula van de Gruiter - Marinissen Kees van de Gruiter in liefdevolle herinnering Neven en nichten Wij wensen Kees, kinderen, klein- en achterkleinkinderen sterkte en troost van onze hemelse Vader met dit grote verlies. 12 mei 2021 maandag 17 mei 2021 PM In de rouwadvertentie van van zaterdag j.l. is een foutief mailadres vermeld voor aanmelding voor de livestream. Dit moet zijn roelburger@kpnmail.nl Wij ontvingen het bericht dat is overleden We kijken terug op een jarenlange vriendschap. Lein en Leintje Brasser Janny Kwekkeboom Bets Abrahamse Suus Wisse Jans Mesu Lau en Stien Simonse Na vele jaren van vriendschap is heengegaan Goes: J.A. Jansens-Lamain en familie Wij wensen Rina, kinderen en kleinkind veel sterkte toe Met verdriet hebben wij afscheid genomen van onze lieve zorgzame man, trotse vader, schoonvader en onze opa Nieuwvliet, 24 december 1932 Goes, 14 mei 2021 Eerder gehuwd geweest met Geertruid Noteboom 115 mei 1972 Oud gemeentesecretaris van Kloetinge en Goes. Ridder in de Orde van Oranje Nassau Ellen J. Hoste - Maquelin Eric en Sofie Hoste - Gevaert, Felix, Julia We willen de huisartsen dr. Oortman en dr. Meerman en de verzorgers van Allévo en Ter Valcke bedanken voor de toegewijde zorg. Schalklaan 13,4481 BN Kloetinge Vaderlandstraat 49, 9000 Gent (B) De begrafenis zal met genodigden in familiekring plaatsvinden. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve oom Wij wensen tante Ellen, Eric, Sofie, Felix en Julia veel sterkte met dit grote verlies. Corine Noteboom en Jacques de Winter Jacqueline Noteboom Met intens verdriet moeten wij afscheid nemen van mijn man, onze vader, opa en overgrootopa 11 oktober 1935 t 12 mei 2021 We zullen hem ontzettend missen. Hij was koppig en eigenwijs, maar we waren toch maatjes. Hij heeft van het leven genoten. Marina van Luijk Fred en Renée Tom, Ariëla Ruud Vonny en Peter Amy en Mathijs, Jinthe, Joah Imre en Eva, Ezra Tristan Mindel Correspondentieadres: Veersesingel 90 4332 TC Middelburg De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Liever geen bloemen. Bedankt voor de jarenlange fijne vriendschap Ploon Cijvat Anja en Floor Diana en Arjen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 28