FAMILIEBERICHTEN 17 Jan Harm Hof $os (joedbloed Lieven van Belzen let de Nijs - Kiepe =S Yvonne Hof-Brouwers Na een zorgzaam leven is, na een ernstige ziekte, overleden mijn lieve man, onze broer, zwager en oom Borssele, 26 oktober 1953 t Goes, 12 mei 2021 Annelies Paardekooper - Paauwe Familie Paardekooper Familie Paauwe Wij bedanken de medewerkers van verpleeghuis 'Ter Weel', locatie 'Abbekindershof', voor de vriendelijke en goede verzorging. Correspondentieadres: J. Paardekooper, Sportlaan 36,4491GL Wissenkerke De herdenkingsdienst zal op maandag 17 mei om 14:00 uur in besloten kring in de Vredeskerk te Goes plaatsvinden. U kunt de dienst desgewenst volgen op: www.kerkdienstgemist.nl Benjamina Weststrate Op 11 mei is overleden onze lieve schoonzus en tante Mien de Kok -Weststrate in de leeftijd van 85 jaar. Weduwe van onze broer Jaap de Kok Wij wensen haar kinderen klein en achterkleinkinderen de kracht toe van Hem in wie zij geloofde. Denk aan mij zoals ik was. Onze liefdevolle man, vader, opa en oude opa is er niet meer. Wij zijn dankbaar dat we zolang van hem hebben kunnen genieten Jos is thuis overleden in de leeftijd van 85 jaar. Cobie Goedbloed - van Schaik Lia Elianne en Remko, Isabel Michelle en Thomas, Finn Winnie en Ronald Corinne en Rob Oost-Souburg. 9 mei 2021 Roerstraat 16,4388 RW In verband met de huidige maatregelen heeft het afscheid in besloten kring plaatsgevonden. Enige en algemene kennisgeving Wij geven u kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Arnemuiden, Arnemuiden, 19 oktober 1934 6 mei 2021 L.P. Schroevers J. van Belzen-Schroevers C.A. van Belzen G. M. van Belzen-de Bie Neven en nichten Correspondentieadres: Gerstakker 13 4341 MG Arnemuiden De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. (1947 - 2021) Gerard de Nijs vrijdag 14 mei 2021 PM En toch telkens weer zullen we je tegenkomen. Zeg nooit: "Het is voorbij". Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en ook niet wat je zei. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle bewogen maar ook zeer fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben we met veel verdriet en pijn in ons hart afscheid geno men van mijn sterke en lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa echtgenoot van Brunssum, 23 juli 1946 t Bergen op Zoom, 8 mei 2021 Yvonne Toby Wesley Deborah en Ferdinand Kuona 'it 8 mei 2021 Correspondentieadres: Coöperatie DELAt.a.v. Familie Hof Rucphensebaan 93-b, 4706 PH Roosendaal De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 18 mei om 11.00 uur in de aula van crematorium Zoomstede. Vanwege de landelijke maatregelen zal de afscheids- dienst in besloten kring plaatsvinden. U kunt het afscheid volgen via een livestream, ga naar I ivestream.zoomenzegestede, n I met inlogcode JZPW3q (let op hoofdlettergevoelig) Onze speciale dank gaat uit naar de artsen en verpleegkundigen van de IC Bravis Bergen op Zoom én Roosendaal. Tot onze droefheid is, na een kortstondig ziekbed, door de Heere van ons weggenomen onze geliefde moeder, oma en overoma sinds 20 november 1987 weduwe van Jacob de Kok in de leeftijd van 85 jaar. Sterke de Heere ons in dit verlies. Goes: Marleen en Koos Slabbekoorn-de Kok Goes: Co en Nellie de Kok-Vos Krabbendijke: Ada en Gerrie Witsel-de Kok Waarde: Rita en Roland de Bruine-de Kok Klein- en achterkleinkinderen 11 mei 2021 Correspondentieadres: Fam. J. de Kok Indira Gandhilaan 52 4463 JH Goes De rouwdienst wordt gehouden op D.V. dinsdag 18 mei om 12.45 uur in de Sionkerk, Louise de Colignylaan 177 (hoofdingang) te Goes. Deze dienst is te beluisteren via www.gergemgoes.nl. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. In verband met de huidige maatregelen zullen de rouwdienst en de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Condoleances en blijken van medeleven ontvangen we graag schriftelijk via bovenstaand correspondentieadres. Wat overblijft zijn de herinneringen Zaterdag 8 mei hebben we afscheid genomen van Ze heeft tot het eind de regie in handen gehouden. echtgenote van moeder van Jacqueline de Nijs en Willem Edelman Mariëlle de Nijs Joost en Kine de Nijs We hebben in beperkte kring afscheid genomen van let. Correspondentieadres: 's-Gravenpolderseweg 24,4462 CG Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45