16 FAMILIEBERICHTEN cmcka ancka/ andza/ ancka/ (Tfilde/ Andries Sinke Pieter Adriaan van de Vreugde Tino Cabral da Silva Adrie Sinke Piet OVERLEDEN Hoek, 15 juli 1965 Nooit meer hier, maar altijd bij ons Met groot verdriet, maar ook vervult van dankbaarheid voor wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve paps, schoonvader en opa weduwnaar van Sophia Sinke-de Graaf Middelburg, 18 september 1942 f Vlissingen, 7 mei 2021 Siska en Adrie Maxime Manisha Anita en Richard Angela Ricardo Correspondentieadres: Torentrans 157 4336 KJ Middelburg De afscheidsbijeenkomst heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bezige handen en een sterke wil. Vielen na een bewogen leven stil. Bep Sjaak en Emmy Jack en Ria Piet van de Vreugde Trudy Wattel vrijdag 14 mei 2021 PM Wij zijn diep getroffen door het plotseling overlijden van onze collega Wij wensen de naaste familie en vrienden veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Wij verliezen in hem een bekwaam en toegewijd medewerker. Namens personeel, management en directie Kloosterboer Veel te vroeg, maar omringd door liefde, is in ons bijzijn overleden mijn Sam en onze mama Rotterdam, 11 mei 2021 Jan Pijpelink Fija Eva en Arnout Frenkie ^en Wannes Correspondentieadres: Schipperswegeling 33,4461 RP Goes We nemen afscheid van Sandra op dinsdag 18 mei om 16:00 uur in crematorium "Zoomstede" te Bergen op Zoom. Het aantal plaatsen in het crematorium is door de coronamaatregelen beperkt waardoor u het afscheid met een livestream kunt meebeleven via; www.uitvaartinzeeland.nl/condoleanceregister De inlogcode voor de livestream kunt u per e-mail aanvragen: info@uitvaartinzeeland.nl Lieve zorgzame (schoon)zus en tante. Onbegrijpelijk dat jij, zoveel jaren jonger dan je zus en je broers, er nu niet meer bent. Niet meer in ons midden, maar wel voor altijd in ons hart. We wensen Jan, Fija en Eva heel veel sterkte en liefde toe bij het verwerken van dit te vroege verlies. Jan en Janny Peter en Heieen Lieja en onze kinderen en kleinkinderen Machteloos moesten wij toezien dat onze lieve buurvrouw ondanks haar wilskracht en vechtlust de oneerlijke strijd niet heeft kunnen winnen. Veel te vroeg, maar dankbaar voor de fijne jaren die wij met haar mochten beleven, moeten wij met veel verdriet afscheid van haar nemen. Wij wensen buurman Jan, de kinderen Fija, Eva en Arnout veel sterkte met dit grote verlies. Marnix en Nelleke Carola Nicole en Niels "Ais er ooit een dag komt dat we niet samen kunnen zijn, neem me dan in je hart. Daar zal ik altijd blijven." - Winnie de Poeh - Geschokt en verdrietig zijn wij door het verlies van onze zeer gewaardeerde en geliefde collega 38 jaar werkte zij voor de Rabobank in verschillende functies en bij verschillende lokale Rabobanken. De laatste jaren als adviseur Marktbewerking, Communicatie Coöperatie bij Rabobank Rotterdam. Met hart voor de bank en voor de klanten organiseerde zij haar werk tot in de puntjes. Niets ontsnapte aan haar aandacht. Sandra trad niet graag op de voorgrond; vanuit haar bescheidenheid, zorgzaamheid en belangstelling had zij oog voor iedereen om haar heen. Altijd warm en attent. Wij gaan haar enorm missen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar haar man Jan, kinderen Fija en Eva, naaste familieleden en ieder die haar lief had. Namens alle collega's Rabobank Kring Zuid-Holland, Desiree Verdaasdonk 't is goed zo Bedroefd laten wij weten dat is overleden onze broer, zwager en oom Wij wensen Heini en de kinderen heel veel sterkte met dit verlies Hannie en Piet Ineke en Ad in herinnering Neven en nichten Zoutelande, 12 mei 2021 Al ga ik naar de plaats waar de zon opkomt. Al ga ik naar de plaats waar de zon ondergaat, Ook daar zal Uw hand mij leiden Ook daar houdt Uw hand mij vast. Psalm 139 Een hele bijzondere, lieve, oprecht en trouwe man, vader, schoonvader en opa is van ons heengegaan. Wij zijn verdrietig, maar ook zeer dankbaar voor hetgeen hij voor ons heeft mogen betekenen. "Ik ga naar de overkant, daar word ik opgewacht". 31 juli 1948 Zoutelande 12 mei 2021 Heini van Baaren Nicole van de Vreugde en Remco Elshout Astrid van de Vreugde en Peter de Keizer Thomar Annemarie van de Vreugde en David Janse Ella, Louise Marissa de Wolf Arko de Wolf en Léna de Bouvy Joep 'Si De afscheidsdienst en begrafenis vinden plaats in familiekring op zaterdag 15 mei. De dienst is vanaf 10.30 uur mee te beleven via www. kerkdienstgemist. nl/Zoutelande Er is gelegenheid tot condoleren in de Catharinakerk, Willibrordusplein te Zoutelande, tussen 14.30 en 15.30 uur. Correspondentieadres: Swaalingestraat 44 4374 BX Zoutelande Bedroefd zijn wij, om het overlijden van echtgenote van Peter. Hij was tot januari 2021 voozitter van onze kerkenraad. Trudy was jarenlang contactpersoon en dorpelwachter van onze gemeente. We wensen Peter, kinderen en kleinkinderen veel sterkte en Gods nabijheid bij het verwerken van dit verlies. Kerkenraad van de Prot. Gem. „de Ark" Hoedekenskerke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44