Pieternella Geertruida Vrijman FAMILIEBERICHTEN 13 J? DEE\ Wij staan altijd voor u klaar/ OVERLEDEN David Eric Eynon OVERIGE BERICHTEN dinsdag 11 mei 2021 Allee salüü Tis gedoan -Piet Brakman- Na een kort ziekbed is onze sprankelende, onafhankelijke moeder, oma, en vrouw van Ad thuis overleden. Zij is 77 jaar geworden. 's-Gravenhage, 3 oktober 1943 Temeuzen, 7 mei 2021 Ad Rob Claar Sophie Julian Debby Peet Jeffrey Er Martijn Mike Correspondentie adres: Tholensstraat 49,4531 AM Temeuzen De uitvaartplechtigheid zal, gezien de huidige omstandigheden, in besloten kring plaatsvinden. COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten Met groot verdriet en diepe verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Wouter van Wijck We verliezen in hem een fijne en zeer gewaardeerde collega. Wij wensen Monique, Bart, Koen, Veronique en verdere familie veel sterkte in de komende tijd. Directie en personeel van de Zeeuwse Verwarmings Unie bv Verdrietig en verslagen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Wouter van Wijck Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn gezin en familie Ondernemingsraad Zeeuwse Verwarmings Unie bv Ons ervaren team helpt u graag om het afscheid altijd persoonlijken bijzonder te maken. Voor leden en ieder ander. Ga voor informatie naar dela.nl/zeeuwsvlaanderen of bel 0115 21 10 77 vooreen persoonlijk gesprek. voor elkaar Gwlad!, Gwlad!, pleidiol wyf i'm gwlad Een kunstenaar in hart en nieren is overleden Partner van Marie-Louise Ceulemans - De Cort (f) Cilycwm (GB), 31 januari 1938 f Sluis (NL), 6 mei 2021 Dave Wendy Eynon-Minks Jacqueline Wisse Correspondentieadres: Boterzandestraat 24a 4521 AT Biervliet Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 55