FAMILIEBERICHTEN 13 Adriana Neeltje Paauwe-Dek Jannie Paauwe-Dek dpg'11' Maria Martina Johanna Verwijs-van Fraassen FAMILIEBERICHTEN Met dankbaarheid voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma weduwe van Jacob Marinus Paauwe Rruiningen, 6 april 1934 Krabbendijke, 8 mei 2021 ...we konden ons geen betere moeder en oma wensen Kruiningen: Ria en Ad van den Berge-Paauwe Leonie en Jeroen, Iris, Tim Rick en Sharon Kruiningen: Anja Paauwe en Henk van Liere Matthijs en Judith Kruiningen: Peter en Annemarie Paauwe-Roelse Thomas en Gabriela Jennifer, voor altijd in ons hart Robbert en Treeske Lucas Kruiningen: Chris en Nicolle Paauwe-van Eijkeren Mandy en Mark Kim en Jelle Nick Correspondentieadres: Einsteinstraat 17,4416 EL Kruiningen De afscheidsdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. U kunt de dienst, die gehouden wordt zaterdag 15 mei om 10.30 uur in de Johanneskerk in Kruiningen, meeluisteren via www.kerkomroep.nl (Protestantse Gemeente). We danken alle medewerkers en vrijwilligers van Ter Weel, Hoge Hoeve 3, voor de jarenlange liefdevolle verzorging. Bedroefd zijn wij nu onze lieve zus, schoonzus en tante is overleden. Henk Dek (in herinnering) Rie Dek-Verdunnen Thijs Dek (in herinnering) Annie Dek-Hoogstrate Ellie Zuijddijk-Dek Foort Zuijddijk Neven en nichten DANKBETUIGING Bedankt voor jullie medeleven rond het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Annie Spruijt-Pluijmers Fam. L. Reijnhout-Spruijt Fam. E. Franse-Spruijt Goes, 11 mei 2021 COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten FAMILIEBERICHTENPAGI NA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Kruiningen, 8 mei 2021 Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. familieberichten dinsdag 11 mei 2021 Het heeft ons goed gedaan zoveel kaarten, brieven en andere blijken van medeleven te mogen ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en zus Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. Familie Verwijs-Koppe J.M. de Jong-van Fraassen Yerseke, 11 mei 2021 Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V, 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45