Gors Rinus van Stee 12 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN Geertruida van Gurp - Witte Godefridus Gerhardus Steemers - Fried - Aren Troost Martina Verboom-Rijnders Rinus van Stee Heden behaagde het de Heere uit ons midden weg te nemen, in de hope des eeuwigen Levens, onze geliefde moeder, oma en overoma sinds 26 mei 2015 weduwe van Samuël van Gurp 27 augustus 1932 f 5 mei 2021 Sterke de Heere ons in dit grote verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Steketeepad 9,4455 AZ Nieuwdorp Vanwege de tijdsomstandigheden is er helaas geen mogelijkheid om ons persoonlijk te condoleren. We stellen het op prijs om uw condoleances en medeleven schriftelijk te ontvangen of online via www.dorstbegrafeniszorg.nl/condoleance De rouwdienst zal worden gehouden D.V. dinsdag 11 mei in de Zuiderkerk te Middelburg-Zuid. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Nieuwdorp. De dienst en de begrafenisplechtigheid die in besloten kring plaatsvinden zijn vanaf 13.00 uur te volgen via www.uitvaartmetbeeld.nl/uitvaart/vangurpwitte Geen bloemen Brian Holmes Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve broer, zwager en oom Letty en Piet Bouwman-van Stee Jolanda Bouwman Ida Baas-van Stee Hans Baas (in herinnering) neven en nichten Wij wensen Toos, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte om dit grote verlies te verwerken. Kruiningen, 7 mei 2021 Met ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons behulpzame technisch commissielid en buurman Wij wensen Toos, kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij het gemis. Bestuur en bewoners de Zaete, blok C dinsdag 11 mei 2021 Buurman, vriend, helpende hand Brian was het allemaal Wat hebben we gelachen Feestjes, etentjes, vakanties Tot op 't laatst was de twinkeling er in jouw ogen Wat gaan we jou missen, onze Engelse vriend Rust zacht, Farewell Wij wensen onze vriendin Susanne, Gavin en Maud veel sterkte Ed, Irveline, Senna en Louka Harald, Muriel, Joëlle en Demi Buddy en Anita Martijn, Claudine, Boaz en Julia Trots en vol bewondering over de wijze waarop hij de afgelopen twaalf jaar met geduld zijn ziekte heeft gedragen, delen wij u mee dat is overleden mijn lieve man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Arnhem, 18 februari 1933 Middelburg, 4 mei 2021 "Now he is at rest" Clare Steemers - Chance Robert en Pascale Pauline en Peter, Anton Marion Philip en Siggy Jimmy Jessy Helen en Niels Emma Matty Het afscheid heeft in familiekring plaatsgevonden op maandag 10 mei jl. Chopinlaan 4, 4384 KZ Vlissingen We ontvingen het droevige bericht van het overlijden van "Als een zeebonk op een schip, kon je niet meer je eigen koers bepalen." We zullen je inzet en betrokkenheid missen. Medewerkers en cliënten Activiteitencentrum Oosterschelde, Thuisbegeleiding en cliëntenraad Verdrietig, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mee dat toch nog onverwacht is overleden mijn (schoon)moeder weduwe van Dick Verboom *Vlissingen, 6februari 1938 Vlissingen, 8 mei 2021 Dick Verboom en Monique Schoonen Correspondentieadres: Puccinilaan 11,4384 MLVIissingen schoonen@zeelandnet.nl Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 12 mei van 19.30 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. De uitvaart zal vanwege de coronamaatregelen in beperkte kring plaatsvinden. Wij bedanken de medewerkers van het Team Binnenstad van WVO zorg voor de dagelijkse zorg over de afgelopen jaren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44