Innovatieve traplift maakt uw woning toekomstbestendig Otolift, dé meest gekochte trapliFt van Nederland Stuur mij een gratis brochure Bel gratis 0800 444 770 6 www.otolift.nl voor een gratis thuisadvies of om onze gratis brochure te bestellen. Artrose, reuma en evenwichtsklach- ten: het zijn slechts enkele van de ou derdomskwalen waar veel mensen op leeftijd mee te maken krijgen. Boven de 75 jaar lijdt één op de drie ouderen zelfs aan meerdere chronische ziek ten. Traplopen kost dan veel moeite, of is in sommige gevallen gewoonweg niet mogelijk. Met een traplift gaat u weer veilig de trap op en af. Een verhuizing naar een gelijkvloerse woning is een optie, maar wilt u uw ver trouwde omgeving wel achterlaten? Een traplift maakt uw woning toekomstbe stendig. De trapliften van Koninklijke Otolift passen nagenoeg altijd, of u nu een rechte trap, een trap met bochten of een spil- of wenteltrap heeft. Afhan kelijk van de situatie en uw wensen kan de traplift aan de buiten- of binnenzijde geplaatst worden. Kiest u voor de bin nenzijde, dan blijft de trapleuning in de meeste gevallen gewoon zitten. De trap blijft daardoor veilig beloopbaar. Veiligheid staat bij de trapliften van Ko ninklijke Otolift altijd voorop. Ligt er een obstakel op de trap? Dan komt de traplift automatisch tot stilstand. De in novatieve Otolift Modul-Air is ook uit gevoerd met Reverse Drive Technology. De stoel kan zich hierdoor zijwaarts én achterwaarts naar boven en beneden ver plaatsen. Plaatsing is daarom al mogelijk op trappen van slechts zestig centimeter breed. En bovenaan de trap draait de zit ting automatisch weg van het trappen- gat, zodat u altijd veilig op- en afstapt. Elke Otolift traplift heeft daarnaast twee krachtige accu's. U kunt de traplift ook bij stroomuitval veilig gebruiken. De Otolift Modul-Air bestaat uit hoog waardige materialen en wordt uitvoerig getest. U kiest daarmee voor veiligheid én kwaliteit. Mocht er toch een monteur nodig zijn, dan kunt u op ieder moment van de dag en op iedere dag van het jaar rekenen op hulp. Koninklijke Otolift heeft namelijk een groot landelijk ser vicenetwerk. Er is altijd wel een monteur bij u in de buurt. Zodra u de beslissing heeft genomen om een traplift aan te schaffen, wilt u daar natuurlijk geen weken op wachten. Dankzij uit voorraad leverbare modules kan de Otolift Modul-Air al binnen 48 uur geleverd worden. En omdat de trap lift 100% herbruikbaar is, kunt u ook kiezen voor een tweedehands exemplaar. Wilt u meer weten over de Oto lift Modul-Air? Vraag dan een gra tis brochure aan of maak een ge heel vrijblijvende afspraak om de mogelijkheden te bespreken. Kijk op www.otolift.nl of bel gratis naar 0800 444 770 6. Uw trapleuning blijft zitten Brede kant van de trap blijft vrij Niet goed geld terug Huren, nieuw en tweedehands Slechts 48 uur levertijd m ter Mere(4( Advertentie Slimme technologieën Supersnelle levering Advies voor uw situatie KONINKLIJKE TRAPLIFTEN Naam Adres Postcode/plaats Telefoon Stuur deze bon in een ongef ran keerde envelop naar: Otolift Trapliften, Antwoordnummer 17014,2810 VK Bergambacht p

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 14