8 FAMILIEBERICHTEN Bert Kraak Bert Kraak Dingenis Johannes Hoondert Marinus Jan van Stee Lambertus Frederikus Maria Witkamp Jannie Jacoba Berman OVERLEDEN Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud penningmeester en koorlid Bert Kraak We wensen de familie heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Smartlappenkoor SCHARRETJOE Vlissingen Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze betrouwbare en behulpzame Dies. Ovezande, 9 januari 1951 f Kwadendamme, 8 mei 2021 Kwadendamme: Janny Poelman Yerseke: Nicole en Peter Thijs Luuk Nick Kwadendamme: Harry Ridderhofstraat 25,4434 AP Kwadendamme. De uitvaartdienst en de crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. Heel graag was je op en aan het water, het werk was je passie en je leven. Gedreven en zoveel bereikt, trots zijn we op jou! Je hebt ons veel geleerd, was altijd behulpzaam en was daarmee ook echt nog niet klaar. Gezelligheid en samenzijn vond je fijn en kon je zo intens van genieten. Wij hebben daar nu alleen nog warme, mooie en liefdevolle herinneringen aan. Jouw vechtlust was nog niet op, maar de strijd was beslist. Opgeven wilde je niet. Ons en het leven achterlaten, zover was je eigenlijk helemaal niet. Maar je zei "het is op" en wilde nu rust. Behouden vaart Intens verdrietig en met pijn in ons hart, maar vol bewondering voor hoe hij de ziekte heeft gedragen, hebben we nu afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Rinus Yerseke, 2 april 1948 Goes, 7 mei 2021 Toos van Stee-Hoogesteger Jos en Wendy, Sam Marleen en René, Sylvana en Davey Joke (in liefdevolle herinnering), Vince Nelleke en Bram, Axl, (Does De Zaete 24 4401 NN Yerseke Wij zullen in besloten kring afscheid nemen. Na een moedig gedragen lijden is mijn altijd opgewekte man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootopa rustig ingeslapen. Het is goed zo. - Bertus - 26 mei 1941 f6 mei 2021 Riet Witkamp-van Lieshout Sandra en Johan van Keulen-Witkamp Bas en Anjesca Regina Witkamp en Ron Planken Joyce en Yoeri, Mason Quinty Monica en Mario Nelissen-Witkamp Niels Ilse Correspondentieadres: Olmenhof 31,4334 CN Middelburg De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van WVO Zorg team Middelburg voor de goede zorgen begeleiding. Na een periode van afnemende krachten is door de Heere uit ons midden weggenomen onze geliefde tante 12 juni 1925 16 mei 2021 A. Jansen-Berman G. Jansen f L. Goverse-Berman S.J. Goverse M.C. Berman f J. Plaisier-Berman t W. Plaisier Zierikzee, Scheepstimmerdijk 33 Correspondentieadres: Poortkade 226 4302 VA Zierikzee De rouwdienst en de begrafenis vinden in besloten kring plaats. Geen bloemen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Eilandzorg Schouwen-Duiveland voor de liefdevolle verzorging. maandag 10 mei 2021 PM Met veel bewondering en respect voor hoe hij in het leven stond en zijn ziekte gedragen heeft nemen wij afscheid van mijn lieve, dappere man, inspirerende vader en geweldige opa in de leeftijd van 71 jaar. Adrie Kraak-van den Boomgaard Helen in liefdevolle herinnering Martine en Willem Daniëlla, Sven Vlissingen, 7 mei 2021 Van Hallstraat 75 4384 BN Vlissingen Gezien de huidige omstandigheden zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Intens verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze lieve broer, zwager en oom Tonny en Dingena Hans in liefdevolle herinnering en Ellie Yvonne en Masood Monica en Johan neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 28