Geld&Geluk 'HIJ MOET ZICH AAN EEN BUDGET HOUDEN' Tot schrik van Kristel geeft Marcello soms 800 euro per maand uit aan boodschappen. Kristel 'Wij zijn niet materialistisch.' Marcello 'Jij bent het nooit geweest.' Kristel 'Jij wel. Je vond het vroeger heerlijk om mooie auto's en pakken van Armani te kopen.' Marcello 'Ik was een jetsettype met een goede baan als grimeur in de film- en televisiewereld. Ik was best arrogant en wilde steeds meer geld. Later heb ik als anesthesieassistent gewerkt. Na een bezoek aan India en helemaal sinds ik met jou ben, heb ik geleerd dat geld niet gelukkig maakt.' Kristel 'Een huis vol spullen geeft alleen maar stress.' Marcello 'We genieten. Ik ging met pen sioen toen ik 59 plus drie maanden was.' Kristel 'Vorig jaar stopte ik met werken. Ik heb geen pensioen. Daardoor hebben we niet veel inkomsten. Ik betaal de hypotheek, maar hij staat op beide namen. Marcello kan hier dus blijven wonen, mocht ik plotseling wegvallen. De hypotheek is twee ton, een deel is aflossingsvrij, daarvoor betaal ik 90 euro per maand rente. Een ander deel is beleggingshypotheek, daar betaal ik 80 euro per maand aan. Stel dat ik op mijn 82ste de flat uit zou moeten omdat de hypotheek niet is afgelost? Dus moeten we sparen voor de aflossing.' Marcello 'Samen doen we een paar keer per jaar figurantenwerk. Meestal krijgen we dan zo'n 300 euro per dag.' Kristel 'We zitten ook regelmatig in het publiek bij live programma's. Dan krijgen we samen 50 euro.' Marcello 'We geven veel geld uit aan onze hond Joep. Zijn verzekering kost 18 euro per maand. Aan zijn eten geven we 70 euro uit.' Beste koop Kristel 'Ik denk wel 80. Ons eigen eten is ook een leuk onderwerp. Marcello kookt vaak veel te veel. Soms lijken we de voedselbank wel, zoveel delen we uit.' Marcello 'Ik geef soms wel 800 euro per maand uit aan boodschappen.' Kristel 'Dat kunnen we ons niet permit teren. Ik wil dat je je aan het budget van maximaal 500 euro houdt.' Marcello 'Ik hou nou eenmaal van goed Italiaans eten, met wijn en een dessert.' Kristel 'Marcello hou je in, anders ga je onder curatele! Soms gaat Marcello de deur uit voor melk en brood en komt hij met twee volle tassen thuis.' Marcello 'Met de lekkerste producten, en uit de aanbieding, dat wel hoor!' Kristel 'Je trapt er gewoon in. Ik ben veel zuiniger.' Marcello 'Mijn verstandige vrouw.' MEZZA19 Kristel Rekmans (68) werkte als accountmanager. Marcello Loturco (73) was grimeur en anesthesieassis tent. Kristel en Marcello zijn acht jaar samen en wonen in Hilversum. Ze hebben ieder twee volwassen zonen. Kristel 'Mijn appartement, 17 jaar geleden gekocht toen ik alleen was. Met binnentuin.' Marcello 'Ons hondje Joep. En mijn vier Borsalinohoeden.' Grootste miskoop Kristel 'Een huis, ook 17 jaar geleden, met een vriendin. Het samenleven liep fout.' Marcello 'Een rode Ferrari in 1973 voor 5000 gulden, die rijp bleek voor de sloop.' Ook meedoen? Stuur een mail naar geldengeluk@dpgmedia.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 99